Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Visszahúzódó, félénk vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahúzódó, félénk vagyok sajnos (gyerekkorommiatt) óriási nagy önbizalomhiányom van, és nehezen megy a kapcsolatépités, mitcsináljak? 17/F

Figyelt kérdés

nagyon szenvedek emiatt, mert ilyen vagyok, de nemtudok rajta változtatni , mert kialakult bennem ez a személyiség, és ezt nemakarom elfogadni.

már régóta várok rá hogy, hátha történik valami amivel önbizalmat nyerhetek, és beindulhat az életem. mert igy már nembirom sokáig, hogy nemfigyel rám senki..:'(



magamról nemrakok képet, de hozzájuk hasonlitok.



[link]


[link]


[ha kérhetem normális emberek irjanak...]


2010. ápr. 5. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Próbálkozz neten,vagy ismerkedj olyan csajokkal,akik nem jönnek be,és akkor késöbb több önbizalmad lesz,és olyanokkal is mersz majd beszélni,akik bejönnek :D
2010. ápr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

van pár csaj aki "zaklat" úgymond, de nem igazán mozgatnak meg bennem semmit, ésvolt pár dolog a múltban, amiatt teljesen összetörtem és nem tudnék senkivel találkozni, nagyon kevés önbizalmam van:(:(:(

és sokan nemtudják miért, de én nagyon rosszul érzem magam sokszor:(

2010. ápr. 5. 17:49
 3/10 anonim ***** válasza:

te meg rossz helyen kiabálsz.


menj bulizni, a tini csajok biztos rádtalálnak majd.

2010. ápr. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Menj el szórakozni,bulizni. álltalában ott könnyű ismerkedni és ha vmi miatt nem úgy alakul ahogy eltervezted akkor sincs baj.:) Neten ismerkedés pedig szerintem is jó ötlet:) sok sikert!!
2010. ápr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
az a baj a "vagánycsávók" melyek összetartanak egy buliban, körülöttük van az összes csaj. úgy meg esélyemet nem érzem.. járok bulizni, de itt elég rossz lehetőségek vannak..
2010. ápr. 5. 17:53
 6/10 anonim válasza:
hát akkor a csillag születikes fizetéséből elég sokat költött műtétre:D:D
2010. ápr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

"már régóta várok rá hogy, hátha történik valami"


Arra várhatsz! Magától semmi sem fog történni. Ne siránkozz itt mintegy kis csitri kislány. Cselekedj! Próbálkozz! Küzdj!


Nem csak te vagy ezen világon, ilyen problémákkal. Keress fel egy pszichológust, segíteni fog elindulni. De helyetted nem fog csinálni semmit. Magadnak kell.

2010. ápr. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem is van önbizalomhiányom, és igen, a gyermekkorom miatt... Szerintem ne aggódj, mert ez idővel kicsit enyhülni fog! Én is visszahúzódó vagyok még a mai napig is, de nagyon jó hatást gyakoroltak rám a barátaim, és azóta valamivel nyitottabb lettem (: Szerintem ismerkedj interneten! Én úgy kezdtem megnyílni, hogy a haverjaim elráncigáltak magukkal ide-oda (pedig én nem akartam menni), és ahogy egyre több időt töltöttünk el együtt elhittem, hogy bennük megbízhatok, és hogy nekik számítok, na meg ahogy a neten beszélgettem ezzel-azzal többen mondták, hogy milyen jófej vagyok, és rendes... Sok szerencsét neked!

19/L

2010. ápr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Önhipnózissal egy pillanat alatt olyan személyiséget csinálhatsz magadnak, amilyet akarsz, bár azt nem ajánlom. Meg nem is mindenki képes rá.
2010. ápr. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
írtam neked privátot ,várom válaszod:)
2010. júl. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!