Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismertek igazi nagy nocsabaszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek igazi nagy nocsabaszokat, szoknyapecereket?

Figyelt kérdés
Lehet az egyen az ismerosod, az sem baj, ha olyan holgy vagy, aki volt mar ilyen igazi nocsabasszal, akirol vagy tudta, hogy az vagy nem. A kerdesemmel az egyenre lennek kivancsi. (Es nem a stilusa az egyedi szovegekre!!!) hanem, hogy mi a foglalkozasa, milyen iskolat vegzett, milyen kocsija van, mekkora haza, vagy hogy merre van a lakasa, milyen kb az anyagi helyzete ( varos kozpont, vagy vett maganak egy tanyat, lovarddaval, toval...) ezek azert lennenek fontosak, mert altalaban, azok az emberek tudnak sikeresek lenni a noknel, akik elgedettek az eletukkel, sikeresek, magas a komfort zonajuk ( ezt a pszichologiaban a Maslow-i piramis aljanak hivjak, ami mar szerintem a mai Magyarorszagon nem minimum, hanem kb kozep szint) na ezek az egyenek tudjak le enekelni a butyit nagyon sok holgyrol. Mi velemenyuk ezekrol a ferefiakrol a tobbi ferfinek. Irigyek vagytok rajuk kollegak ( en is ferfi vagyok nem irirgy abszolut, csak szeretnem tudni a titkot, ami lehet egy jo szakma, pl ha kitanulom, akkor a jovedelmem vagy az idobeosztasom miatt en is komfortosan ereznem magam, igy tudnek ismerkedni tobbet es talan vegre sikeresen). Holgyek es a ti velemenyetekre is kivancsi lennek, ha tudtatok, hogy az egyen nagy csibesz, akkor miert mentetek bele a kalandba. Az ilyen alfahimeknel, mikor megjelentek esetleg gondot okozott sajatmagatoknak, hogy ferjnel vagytok? Ha tudtatok, hogy nem korrekt, amit csinaltok megis mi volt az a pillanat,, gesztus... Mikor eldontottetek, hogy odaadjatok magatokat a ferfinak? Elore is koszonom az ertelmes valaszokat!

2015. szept. 8. 16:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%
persze ismerek nem is egyet audi s7 x5 meg az isten se tudja milyen kocsijuk van! azt nem tudom mivel foglalkoznak annyit mondtak hogy válalkozók !nem irigylem őket ő dolguk hány csajt fektetnek meg 1 nap
2015. szept. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Szoval ok a kocsival sikeresek. Ertem esetleg egy vagy kozuluk?
2015. szept. 8. 16:43
 3/24 anonim ***** válasza:
Nem egyet ismerek. az egyik egy majdnem hírszerző.Szó szerint:)
2015. szept. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
de hogy is én 1 átlag melós srác vagyok
2015. szept. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
#3 az tenyleg vagany, ha valaki a totkosszolgalatoknal van, de azt nem kell titokban tartani? Azert az ugy fura lehet, hogy pl a szent istvan teren a 0,75 borbarban valaki azzal csajozik, hogy amugy alezredes vagyok az elharitasnal. Biztos nedves lesz a bugyi, de szerintem ez igy ilyen formaban kivitelezhetetlen.
2015. szept. 8. 17:32
 6/24 anonim válasza:
91%
Egy nőcsábász nem feltétlenül a pénze, a jó autója, és a hatalmas háza miatt lesz sikeres a nőknél. :) Mert ezek a férfiak, ugyebár mindenkit megkaphatnak.. Még a leganyagiasabb nőt is, ha csak egy éjszakára is, de az a nő is oda fekszik az ágyába, akit az anyagi jól lét sokkal jobban érdekel mint bármi. Ezek a férfiak- bár te azt írtad nem a tipikus szövegükre vagy kíváncsi- pontosan a monológjaik, és a modoruk miatt érik el ezt. Pszichológiai. Nem ugranak egyből fejest.. Beszélgetést kezdeményeznek, és figyelnek. Mert a kommunikáció sok mindent elárul. Akár a testbeszéd, akár az egy egy elejtett szó.Mindezt megfigyeli, majd ebből következtetéseket von le, és máris tudja, hogy közelítse meg a kiszemelt nőt. Nem kell feltétlen adonisznak lenni hozzá, sem gazdagnak... Elég egy jó megjelenés, és egy olyan kommunikációs képesség,egy olyan szöveg, ami leveszi a nőt a lábáról.A gesztusok is valóban nagyon fontossak. Főképp az udvariasság, a figyelem, az hogy a nő valóban csakis rá figyel.
2015. szept. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Egy ilyen pasinak vagyok a szeretője. Nem tudok sokat az anyagi helyzetéről, mert nagyon diszkrét a kapcsolatunk és nem szoktunk egymásnak dolgokat adni, ráadásul elég egyszerűen is öltözik, de amennyire megismertem felső-közép osztály.

Nem vagyok férjnél, egyedülálló vagyok, de nyilván tud valamit ami miatt belementem egy ilyen kapcsolatba. Mondjuk úgy, egy isten az ágyban :-)))

2015. szept. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
5 Már nem, már kiöregedett legény lett:xDD
2015. szept. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
7 Ó te szegény, hááát te is:DD
2015. szept. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
#7 es ez erdekes. Elmondanad nekunk kivancsiaknak, a megismerkedesetek tortenetet? Mert irtad, hogy egyszeruen oltozkodik, igy semmi extra, viszont azt irtad, hogy igazi alfahim ( most nem az agyra gondolok, hanem a jellemre), mi volt az a momentum, amivel levett a labadrol?
2015. szept. 8. 17:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!