Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek mi a véleményetek arról ha egy nőnek hosszú körme van?

Figyelt kérdés
Nem műköröm, hanem az eredeti megnövesztve de nem igénytelenül hanem szépen formára reszelve és kilakkozva.
2016. ápr. 16. 13:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha eredeti, akkor elfogadom, de a műkörmös nők taszítanak. De nem maga a műköröm miatt, hanem az a mögött megbúvó gondolkodásmód miatt.
2016. ápr. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem annyira jön be a dolog. Mindegy, hogy mű vagy sem.
2016. ápr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak a nők foglalkoznak a körmökkel, a férfiakat nem nagyon izgatja.
2016. ápr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha nem túl hosszú, akkor semmi gond. Legyen tiszta és ápolt, az a legfontosabb.
2016. ápr. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én lányként sosem tudtam rájönni, hogy a műkörömnek mi értelme van.

Meg szoktam növeszteni a körmeimet, hogy legyen egy normális hosszúsága, néha kilakkozom, semmi több.

A műköröm semmilyen esetben sem indokolt, max ha valakinek deformáltak lennének a körmei vagy hasonló.


A természetes köröm miért nem jó? De ugyan ez van a szemöldökkel is, lekapják, hogy fel legyen helyette rajzolva egy másik...

Nem akarják leborotválni a hajukat esetleg, hogy felvehessenek egy parókát? :D

2016. ápr. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Utolsó: az exemnek voltak műkörmei, mivel annyira vacak volt a körme, hogy gyakorlatilag egy apró ütéstől már tört neki, és nagyon csúnyán nézett ki az össze vissza ütött körme eredetileg.


Viszont rövidre volt neki reszelve, úgy nézett ki, mint egy természetes köröm. Szerintem ilyen esetben belefér, de a rák páncél nyitókat én sem szeretem

2016. ápr. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

Nekem műkörmöm van és bármilyen hihetetlen nem vagyok egy buta, eszetlen plázacica. :)

Nem karmaim vannak, kicsire van reszelve. Szimplán azért mert olyan szépre soha nem tudom megcsinálni magamnak, mint a körmös + hiába lakkoztam 2-3 nap után pattogott le, az meg elég csúnyán néz ki és növeszteni se tudtam, mert mindig letört 2-3 és így az egészet le kellett vágnom.

Eddig még nem kaptam negatív visszajelzést a műkörmök miatt, nem kitűnni és villogni akarok velük, úgyhogy nem értem sokszor miért vannak ilyen előítéletek, hogy a műkörmös csajok azok buta libák. A kettőnek nincs köze egymáshoz, ettől független én pont egy visszahúzódóbb, csendes lány vagyok, tehát rám aztán végképp nem igaz. :D

Mindenkinek szíve-joga eldönteni, hogy mit csinál magával, csak emiatt nem kell elítélni senkit.

Nyilván, amikor a hölgyeménynek kb 10 centis hegyes karmai vannak, ami ön és közveszélyes is, ráadásul az is rikító csillogósra van kifestve és konkrétan fogni nem tud vele, na az már más tál tészta.. De ott általában nem csak a köröm árulkodik a személyről, hanem az ilyen típusú lányokhoz tartozik egy elég kihívó külső is + viselkedés.


22L

2016. ápr. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Gondolom a nők valamilyen szinten azért is csinálják ezeket, mert azt hiszik, hogy ezzel tetszeni fognak a férfiaknak. Bezzeg, ha tudnák, hogy ezek a kutyát sem érdeklik. Ne legyen lerágva a körme és ne álljon alatta a kosz, szépen levágja hetente, két hetente és ez a férfiak 99%-ának bőven meg fog felelni. A hajukkal is ugyan ez a helyzet. Vágassa valami olyan kivitelre ami jól áll neki, mossa pár naponta, hogy ne legyen korpás és zsíros. Ennyi. Nem kell festeni. Szemöldököt is elég maximum ritkítani, ha olyan sűrű mint a puli kutya szőre, egyébként az is jól van úgy ahogy a nő génállománya létrehozza. Fehérlő pattanássokat nyomja ki. Egy kis púder, szempillaspirál és rúzs, de ezeket is elég évente ötször. Fürödjön naponta, mosson fogat. Ezektől többet nem vár el egy normális férfi, szépítkezési szempontból.
2016. ápr. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Blade Bone ***** válasza:
Ha mű, ha nem, nem tetszik és az is kicsit zavar, ha be van festve.. Mert, hogy néz,az ki? Folyamat nő a köröm, megcsináltatja, vagy befesti, de két vagy pár nap múltán már látszik a lenövés, és az engem nagyon irritál.. Most mindennap utána festeni meg minden, az még pénzbe is kerül.. Miért nem tudják felvállalni a tökéletlenségüket? Hisz mind egyformák vagyunk, senki nem szídná le a másikat azért, hogy nincs kifestve stb.. Én a natúr lányokat szeretem, ilyen nőre is vágyom.
2016. ápr. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem is könnyen törik a körmöm, sőt sokszor is. De könyörgöm, most az jobb ha rárakat műkörmöt, hogy ne tudjon oxigént kapni a körme? Akkor még silányabb állapotba fog kerülni, mert le van fojtva. Nem csak a bőr lélegzik.


"A zselélakk tapadását elősegítő anyag (bonder) alatt a köröm nem tud egyáltalán lélegezni, ezért fokozottan veszélyezteti a gombásodás és a baktériumok elterjedése."


Vannak színtelen körömerősítő lakkok is, de a legjobb és legtermészetesebb módszer a vitaminok, ásványi anyagok bevitele.

A köröm nem véletlenül lesz törékeny, mindig van valami oka, ahogy a körmökön megjelenő fehér foltoknak is.

2016. ápr. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!