Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők adnátok magyarázatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők adnátok magyarázatot magatokra?

Figyelt kérdés

Elnézést ha általánosításnak tűnik a kérdésem!

A történet a következő, adott egy leányzó meg annak a barátnője. Kitudakoltam a barátnőtől hogy zöldutam van... sima ügy. Pénteken kezdeményeztem is nála kavartunk egy szórakozóhelyen, láthatóan élvezte, azonban azóta csak ritkán ír vissza és érezhetően más. Mi erre a magyarázat?


2016. ápr. 17. 09:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Erre csak az a lány tudna magyarázatot adni.
2016. ápr. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Talán utólag megbánta, hogy kavart veled egy szórakozóhely wcjében és rájött, hogy mekkora ribi, ha ilyet tesz. Rendes lány nyilván nem hagyja magát megtöcskölni egy discoban, no, de az is igaz, hogy discoba nem a rendes lányok járnak, hanem a pláza cicák, a nagy szájú, nagy fütyköst kedvelő, pénzéhes ribik és mindazok, a beképzelt kis hercegnők, akik a wcben szo**ak.
2016. ápr. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Csak egy ártatlan csók volt.
2016. ápr. 17. 09:28
 4/14 anonim ***** válasza:
Szóval szerintem akkor és ott élvezte a dolgot, de utólag lehet, hogy megbánta. Talán nem egy disco wcjébe kellett volna, hogy legyen az első szexuális együttlétetek, főleg, ha a csaj szűz volt, mert hát valljuk be őszintén nem a legromantikusabb hely a dugásra a wc, ahol mások kakilni szoktak, meg hányni az italtól.
2016. ápr. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szóval nem dugtatok? Csak csók volt? De akkor mi az, hogy kavartatok, azt a dugásra mondják nem?
2016. ápr. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
péntek? tegnapelőtt vagy 1 hete? mert nem mindegy... ha tegnapelőtt, az még nem a világ! tán elhívhatnád egy értelmes randevúra, hogy ne csak a csetelés legyen.
2016. ápr. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Lehet ez régiónként változik :D
2016. ápr. 17. 09:32
 8/14 anonim ***** válasza:
28%
Fene se érti a nőket. Valszeg az Úr is elbizonytalanodott, mikor az elsőt megcsinálta és bűntudata volt a nehezen értelmezhető viselkedése miatt, azért legyártott belőle még 4 milliárd különbözőt és azt mondta, hogy a nagy számok törvénye alapján csak lesz közte egy normális, bocsi srácok...
2016. ápr. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mindenkit felpontozok.
2016. ápr. 17. 09:33
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Inkább arra kéne magyarázat, ha tudod, hogy zöld az út, akkor mi a toszért nem hívod el rendes randevúra? Mért a "diszkóban" kell "kavarni". Tudod nekem ebből mi jönne le a csaj helyében? Hogy nincsenek komolyabb szándékaid. Lehet ez a baja.

26/N

2016. ápr. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!