Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sikertelen randi után meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikertelen randi után meg szoktátok kérdezni a másik felet, hogy mi volt a "baj"?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 17. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Kinőttem már abból a korból.


A tapasztalat amúgy is azt mutatja, hogy

a) nem kapsz őszinte választ (nem veled, volt a baj, még nem állok készen, etc)

b) valami iszonyatos blődség a válasz, pl minden jó volt, de bal kézzel fogod a csészét én meg csaj jobbkezesekkel randizom

2016. ápr. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Nem, mert tisztában vagyok vele, hogy legtöbbször az ok szavakban nem meghatározható. Ha például nekem nem tetszik a partnerem, az nem azért van, mert kék a szeme, vagy mert sajtburgert rendelt hamburger helyett. Egyszerűen csak nem érzem kettőnk közt a bizsergést, nem érzem azt, hogy én újbóli randevúra menjek vele. Barátságnál többet nem bírnék vele elképzelni és ennyi. De ezek szimpla érzések, amiket nem lehet szavakkal elmagyarázni. Hiába is mondanám ezt el neki így, ahogy ide leírtam, akkor is tovább kérdezne, hogy de mégis miért nem érzek iránta többet? Szóval én ettől megmentem magamat, és ha én nem vagyok szimpatikus a másik félnek, akkor csak megköszönöm a randit és lelépek. Nem kérdezgetem. Felesleges.
2016. ápr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem mert, az őszinteség nem biztos, hogy mindig kifizetődő. Neked is biztos volt olyan vélemény ami évek múlva is visszacseng a füledbe.
2016. ápr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ilyen téren nem az van, hogy valami baj van, hanem az, hogy a két ember nem passzol össze, szóval vagy van esély rá, hogy működjön, vagy nincs. Ezen nem lehet változtatni. Én is önmagamat adom, más is adja önmagát. Nagyon nem szeretem, amikor ki kell hámozni valakinek a valódi énjét, aki csak azért viselkedik velem úgy, ahogy, mert meg akar felelni nekem, közben meg semmi köze a valódi énjéhez, és amint elmúlik a kezdeti varázs, visszavedlik önmagává, akivel meg már nem illenék össze.
2016. ápr. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!