Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedjek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek meg a buszmegállóban kinézett hapsival?

Figyelt kérdés

Minden reggel egy busszal járunk dolgozni. Mindig ott álldogálunk a megállóban egymás mellett. Nagyon tetszik, de nem tudom hogyan ismerkedhetnék meg vele...

Kérlek ne trollkodjatok, várom a tuti tippeket!



2016. ápr. 20. 20:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát előbb tudni kellene, hogy eddig milyen kapcsolat volt köztetek? Mert ha teljesen közömbösen viselkedik... Köszön? Szemez veled, bámul? Nézeget?
2016. ápr. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Köszönj, kérdezz valami értelmeset, dicsérd meg a ruháját, kérj segítséget...stb. Találd fel magad.
2016. ápr. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hát néha néz... :D de egy vadidegennel olyan nehéz szóba elegyedni..
2016. ápr. 20. 20:16
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
#3: Vadidegen...de viszont már sokszor láttad. Nem elég ok? (Én mikor busszal jártam régen itt Budapesten és akikkel sokat utaztam mert minden reggel a buszmegállóba álltak már köszönő viszonyba is voltunk, és volt akikkel dumáltunk az időjárásról meg ilyenek.)
2016. ápr. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Kezdésnek legjobb, ha először elkezdesz neki köszönni, mikor a megállóban találkoztok reggel. Aztán 1-2 hét után ha ő nem vitte még tovább a beszélgetést, akkor vidd te; kérdezz valamit tőle, vagy mondd, hogy "milyen szép időnk van ma reggel". Ebből már le kell esnie, hogy kezdeményezel.
2016. ápr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

1) Kérdezz tőle valami egyszerű dolgot: "Hány óra van, otthon hagytam a telóm", vagy akármi.


2) Utána kiemelheted, hogy milyen vicces, hogy milyen régen vártok együtt buszra és csak most elegyedtetek egyáltalán szóba.


3) Reakció alapján lehet tovább menni. De pl egyébként te mivel foglalkozol? Szeretsz buszozni ? (ezt ne ennyire nyersen mert elég ostoba kérdés, de a bkv egy rakás izé szóval ez is lehet akár téma). Arra ne kérdezz rá, hogy miért nincs autója mert ennek számos olyan oka lehet ami egy férfit rosszul érint.


Többet nem segítek.

2016. ápr. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én mindig úgy ismerkedek, hogy rámosolygok. Ez a busztól elkedzve a rendőrségen át az orvos váróterméig mindenhol működött az elmúlt tíz évben. Rámosolygok az illetőre, aki erre mindig odajön és kezdeményezi a beszélgetést.
2016. ápr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 opened paradise ***** válasza:

Azért szerintem egy mosoly elég karcsú...

Már csak azért se mennék oda ennyire. Ha te szeretnél valamit,akkor tegyél érte. Vagy egyből a lecsóba vágsz,vagy lassú víz partot mos alapon,mindig csak kicsit beszélsz vele. Utóbbinál félő,hogy egyik napról a másikra eltűnik.

2016. ápr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%

"Hát néha néz... :D de egy vadidegennel olyan nehéz szóba elegyedni.."


de persze a férfiaktól elvárjátok, hogy instant pillanatban leszólítson vad idegen nőket

2016. ápr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
39%

Meg kell tudnod,hogy figyel-e rád,van-e benne bármi szándék,hogy kapcsolatba lépjen veled.

Azt javaslom egyik reggel sírdogálj közvetlenül mellette.Ha zsepivel kínál,vagy megkérdezi mi bánt akkor van nála esélyed,de ha elfordítja a fejét vagy arrébb megy pár métert akkor hagyj fel minden reménnyel.

2016. ápr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!