Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szép nők, mi az élet értelme?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép nők, mi az élet értelme? A feltörekvésen kívül?

Figyelt kérdés
bombanőhöz alanyi jogon szerintetek kigyúrt, pénzes hapi, de mindenki más szerint evolúcióellenesen kirekesztett formában mindezt. rendben van. Mit jelent nektek a szeretet, az önzetlenség?

2016. ápr. 21. 11:10
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

Ne haragudj kerdezo, de nem birtam vegigolvasni valamennyi okfejtesedet, m mar a kerdes is szemellenzos es leszukiti a szep nok koret az al- vagy unintelligens, csak a kulsosegekkel foglalkozo felszines pi**akra. Ha Neked ez tartozik a "szep no" kategoriaba, akkor nagyon el vagy tevedve, vagy egyszeruen csak igenytelen vagy...mar bocs :)


A #3-asnak amugy igaza van. Ha egy no ad magara, akkor joggal varja el a ferfitol is ugyanezt es egy intelligens es szep no ezalatt nem, vagy nem csak a vastag penztarcat erti. Az viszont teny, h az igenyesseg penzbe kerul. Az a ferfi, aki ezt meg tudja engedni, az a legtobb esetben megdolgozik erte, tehat ambiciozus, es tudja, mit akar. A no nem a penztarca alapjan valaszt - nem tudom, ismeros-e Darwin neve ebben a temaban, de ha nem akkor kicsit olvass utana, es megerted, h egy nonek miert fontos a biztonsag, amit sok korlatolt a vastag penztarcaval azonosit.


Ja, es amugy ne gondold, h azert, m barokk kormondatokban probalsz irni - aminek nehol tenyleg semmi ertelme - irasjel es nagy kezdobetu nelkul, attol meg intelligens vagy. A nyelvtant is kene kicsit tanulmanyoznod es talan aztan elmerulni az effele filozofalgatasokban :)

2016. ápr. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

Tudod te mennyi pénz és idő,hogy egy nő bombanő legyen,elmondom neked 200 majdnem vagy több is,műcicije van az 1,5M-nél indul ami komolyan van megcsinálva.

Edzőterem,hozzá a kajálása,ruhatára,haja mindig beállítva,frissen borotvált punci,lábak gyantáztatása.

Hoppá,szerinted ezt egy olcsójánosnak tartogatja?

Szerinted ezért diétázik izzad és szenved hogy bombanő legyen,hogy egy csóró gyerekkel felüljön a koszos BKV-ra a magassarkújába?

Gondolkozz már.

2016. ápr. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Pattanásos, kövér csaj vagyok, nem bombanő. De akkor se kellenél ha te lennél az utolsó pasi a földön.
2016. ápr. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

nem kell konditerembe járni ahhoz hogy valaki bombanő lehessen. A gének. persze hogy nem kellenék az utolsónak. pont azért mert érzi hogy ez a férfi típus nem hordozza a hátán a gondjait. gyenge, senki lehet.

Utolsó elötti2-vel:D Hülyeséget írsz kifogásokat keresel, pedig egyszerű. Bombanő és kész. Az ott van ahol a pénz van. Ez nem törvényszerű régen is voltak szép nők mégsem a pénzre mentek a kommunizmusban örültek ha fedél volt a fejük flett. Most mióta egyénileg felszínre törtek gazdagok azóta irányulnak feléjük. Ebben a demokráciába megtehetik ezért kihasználják. Nem kötelező a bombanőnek kigyúrt meg milliárodos férfivel lennie. nem kötelező egy nőnek anygi biztonságot kérnie férfitől.Ezek nem törvényszerü dolgok. csak az iylen hisztis tipikus nőknek vannak elvárásaik. minden ember egyenlő. Itt ez van . Ott van a bombanő ahol a pénz ha igaz lenne amiket írsz már rajtam csüngenének. nem a helyesírásba van a hiba hanem abban hogy az igazság fájdalmas neked. De ez egyik napról a másikra nem lesz jobb!

2016. ápr. 21. 16:01
 15/33 A kérdező kommentje:

a 3-as válaszolóval egyetért egy állitólagos szép nőú mert nyalizik a férfi és úgy látszik kitudná tartani a nőket pedig nem tudná :D

Én pedig a felvállalom az igazat miszerint nem kéne így elkésnyesztetni a nőket mert ezért tartanak itt kb sehol. A társadalomban még mindig nullát érnek. Szép nő! menj ki kapálni a kertbe, mossál, főzzél, takarítsál és mondjál nemet a gazdagoknak. Szeress valakit önzetlenül, majd akkor ember lesz belőled! Most csak egy tárgy akit a pénzesek oda raknak ahova akarnak!

2016. ápr. 21. 16:04
 16/33 A kérdező kommentje:
EZ A FÓRUM AZ ÉRTELMES SZÉP NŐKNEK SZÓL. NEM A PATTANÁSOS KÖVÉR CSAJOKNAK.ITT KEZDŐDNEK A GONDOK.
2016. ápr. 21. 16:10
 17/33 anonim ***** válasza:

#11-es valaszolo vagyok. Jezusom, kerdezo, Te egy idiota vagy :D milyen kifogasokat keresek??! Nem keresek kifogasokat. Annyit irtam le, h tok korlatolt vagy, m nalad megall a "szep no2 kategoria egy bizonyos szinten. Ez sajna nem fekete-feher tema, de latom, felesleges veled vitatkozni, m korlatolt vagy, raadasul meg makacs es okoskodo is.

azt irod, h hulyeseget irok, de megcafolni mar keptelen vagy :D Ez gaz.

Raadasul meg szoveget ertelmezni sem tudsz. Nincs semmi nyalizas abban, amit a 3-as mond.

Es hol genetika a szepseg? egy no ne csak 18 evesen legyen szep, hanem 30 folott is, ehhez pedig adnia kell magara. Szoval Te irsz kegyetlen nagy hulyesegeket. Szerintem szedd ki a fejed a foldbol, es nezzel korul kicsit, olvassal par konyvet, m pl Darwinra semmit nem reagaltal, m gondolom, fingod nincs, ki. Csak itt hajtogatod a sajat baromsagaidat, es azt hiszed, h attol, h megfuszerezed olyan szavakkal, h demokracia, meg kommunizmus, majd okosabbnak fogsz hangzani :D Hat, rohadtul nem. Szerintem amugy meg nem is eltel eleget ahhoz, h ekkora arcod legyen filozofalgatni. De majd parszor pofara ejt az elet, ugyh majd meglatod, h mennyi tanulnivalod van meg :D

2016. ápr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Ebből az látszik tanultam többet mint te. itt nem a darwinról meg rólad van szó te szerencsétlen ez a valóság. Hol látsz te az országba bombanőket? Ott ahol a pénzes emberek vannak ennyi. Ehhez nincs mit hozzá fűzni. szerinted miért köztudottan érdekes és fontos a feltörekvés mindkét nemnek. olyan buta vagy mitn a föld. te nem érted azt hogy mit jelent a bombanő. nem láttál még igazán jó nőt életedbe azért beszélsz félre és nem érted a lényegét a kérdésnek. gyerek vagy. felnőtt ember korban de agyilag gyerek. van iylen sok. csk ne ezen a fórumon legyne. darwin:D nézz körül az utcán kedves darwin
2016. ápr. 21. 16:25
 19/33 A kérdező kommentje:
megcáfoltam azt hogy burokban élsz és nem akarpod érzékelni a dolgok súlyát. a kis világodban hajutott a p+csodre nő akkor elvagy de az még közel sem az a szint amiért itt kéne pattognod. ez a bombanő téma egy más világ csak az érti aki benne utazik az felső tizezer nem az iylen okoskodó gyerek mint te. falusi ember.
2016. ápr. 21. 16:27
 20/33 anonim ***** válasza:

En korulneztem az utcan, pont ez az. De Te mit ertesz bombano alatt?! M az igaz, h ha a Hajogyarira mesz, akkor (tisztelet a kivetelnek) a sok sotet fodrasz meg mukormos - aki gondolom, szerinted a bombano kategoria - ja meg a playmate-ek Hugh Hefnernel. Ebbol latszik, mennyire igenytelen vagy, m nalad itt megall a bombano kategoria. Es ez gaz, mivel ez a valosag, es meg Neked all feljebb. Es nem veszed eszre, h meg mindig a foldben van a fejed, hulye :D Meghogy Te tudod, h mi a bombano kategoria. Sotet allat vagy, az a nagy helyzet, de ezt nem fogod elismerni, m olyan korlatolt vagy, mint egy strucc, amelyiknek a szeme nagyobb az agyanal :D

Raadasul az is relativ, h mi szamit bombanonek, ugyanis izlesek es pofonok kulonbozoek, de ehhez is hulye vagy.

Mondjuk Te ne is menjel messzebbre a GYIK-nal, m meg a puszta jelenleteddel is rontod az amugy is gaz magyar atlag szinvonalat :D

2016. ápr. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!