Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen helyzetben mi a teendő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben mi a teendő?

Figyelt kérdés

Na szóval a helyzet: 17éves lány vagyok,most léptem túl mindkét exemen,sikerült lezárni a múltat,aminek örülök,mert elég parás volt a helyzet..

És most úgy néz ki,hogy van egy új kiszemelt.

21 éves?! Ez nem tudom mennyire probléma,vajon sok-e a korkülönbség?

Ismerni nem ismerem,csak látásból,minden pénteken ugyanott szoktak lenni a haverjaival,ahol mi.

Konkrétan nem igazán tudok róla semmit,csak hogy most(1,5-2 hónapja) lett vége egy hosszú kapcsolatának.

Kívülről eddig nagyon bejön a srác,és most mondhatnám azt,hogy elkezdtünk "szemezni" ezeken a péntek estéken,de nem igazán tudom,hogy kezeljem most ezt, ergo nem történt még ilyen eset,hogy nekem kell lépnem,pedig most szeretnék :)

Szóval tegyük fel,hogy felfigyelt rám. Hogyan tovább?

Mosolyogni kéne rá,vágom...:D

De valami olyasmi amivel ellehet érni vmit?

Ti hogy csináljátok? Ötletek?:) És pls normálisan.. nem vagyok se terhes, se semmi ..-.-

Köszi :)


2010. ápr. 6. 23:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Kérd meg hogy kísérjen el a Tescoba bevásárolni, meg mert ott minden olcsó és van vidijáték, utána meg hívd meg egy WOW partyra...
2010. ápr. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Könyörgöm értelmes válaszokat -.-

Nincs jobb dolgod?

2010. ápr. 7. 00:00
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha elfogadsz tőlem (22/F) egy tanácsot: ne csinálj semmit! A férfi szereti tisztelni a nőt, azt szereti, ha küzdhet érte, azokat pedig, akik kacéran szolgalelkűen felkínálják magukat neki, azokat le se... Sejtesd vele, hogy tetszik neked, ösztönözd rá, hogy lépjen, de te ne, ismétlem: Ne lépj!

Ha kellesz neki, így még jobban kellesz majd, s akkor ő lépni fog az ügy érdekében. Ha nem kellesz neki, akkor totál mindegy.

2010. ápr. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Akkor egy értelmes válasz:


"Kívülről eddig nagyon bejön a srác,és most mondhatnám azt,hogy elkezdtünk "szemezni" ezeken a péntek estéken"


Feltételezés.Egy kis szemezés nem jelent semmit.(Lehet hogy magában azon gondolkodott hogy mi a fityfenét bámulsz.)


"Szóval tegyük fel,hogy felfigyelt rám."


Tegyük fel, hogy nem, vagy ha igen, akkor vagy félénk, vagy nem jössz be neki mert nem lépett.


"Mosolyogni kéne rá,vágom...:D"


Ha nem tetszel neki, akkor idiótának fog nézni.Ha tetszel neki, csak félénk, akkor a mosolygásoddal sem érsz el semmit.Ha tetszel neki, nem félénk, csak nem tud olvasni a gesztusaidban -márpedig a pasik többsége NEM tud olvasni a csajos gesztusokban még ha sok nő abból is indul ki, hogy igen- ez esetben sem fog történni semmi.Vagyis:


Neked kell kommunikálnod vele, oda kell menned hozzá és valami ürüggyel -mintha nem azért mennél oda hozzá mert el akarod csábítani- el kell hívnod randizni.

Erre jó lehetőség ha beveted a következő szövegek valamelyikét:


-Az X.Y. (közös ismerős) azt mondta hogy Te nagyon jó voltál matekból és tudsz nekem segíteni

-Az X.Y.-tól (közös ismerős) hallottam hogy Te szereted az akciófilmeket és nagyon kellene nekem a...

-Az X.Y.-tól (közös ismerős) hallottam hogy neked megvan a Fekete Pákó legújabb albuma, és én is nagyon szeretem és szeretném elkérni tőled...

-Az X.Y.-tól (közös ismerős) hallottam hogy te szeretsz WOW-ozni és nekem is bejön a játék...

-Az X.Y.-tól hallottam hogy te is a W.X.Z isibe jártál és mintha már láttalak volna ott mikor elsős voltam...

-ec.ec.

2010. ápr. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát nem is volt tervbe,hogy odadobjam magam. :D

Köszönöm szépen a tanácsot amúgy, meglátjuk mi történik. :)

2010. ápr. 7. 00:15
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a 3.választ is, csak egy a probléma.. nincs közös ismerős.. :S

Ezért mondom,hogy kb. semmit nem tudok róla.

2010. ápr. 7. 00:19
 7/10 Andrewka ***** válasza:

A szemkontaktus jó dolog.

Tartsd szemmel és amikor egyedül marad akkor szólítsd meg. Pl jön vissza mosdóból te akkor menj kifelé, vagy ha ő megy a pulthoz a következő körért akkor is odamehetsz hozzá. Rendelj ugyanolyan italt mint ő. Kivéve ha sör. A többség nem bírja a söröző lányokat (persze van kivétel).

Szóval van egy csomó lehetőség, csak ki kell használni a hely és helyzet adta lehetőségeket.


22/f

2010. ápr. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

milyen helyre jártok együtt?? ha olyan akkor játszál vele; kacérkodj...vagy ha mondjuk pult-os a hely és ott áll mellette vagy ül vagy valami...ülj be mellé nézz rá mosolyogj egyet és csúsztass át elötte egy szalvétát/pzs-t/stb elérhetőséggel...ha te is bejösz neki felhív;)



----------------------------------------

| K ° i ° c ° s ° i ° É ° n™ 01 |

----------------------------------------

2010. ápr. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
a haverjaival van a srác te szőke!xD
2010. ápr. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

hm.. ezt a számátcsusztatóst talán lehet kihagynám..

nem kelletni akarom magam,hanem szimplán megismerkedni:)

Én nem igazán a kacérkodás híve vagyok,szerintem a srácok nem veszik komolyan az olyan csajokat..

És igen,a haverjaival van,egyedül még nem láttam.

2010. ápr. 8. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!