Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy egy 40 es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy 40 es pasi, aki ha nem is egy jó pasi, de intelligens, megfelelően keres, úgyis talál valakit, az idő nekik dolgozik és nem a nőknek? Nőknél legtöbbször miért nincs ilyen, hogy 35 felett láthatatlanná válik a legtöbb?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 22. 14:53
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
93%

Az idő neked dolgozik? 40 felett?? Miért te talán kétszer annyi időt élsz?

Egy normális 40 felettinek már nagyobb gyerekei vannak, te meg arra vernéd a melled hogy ráérsz te még meg menyi időd van? Hát rossz hírem van nincs időd több...A legszebb dolog fiatalon tervezgetni az életed a pároddal majd mikor jön a gyerek szépen nézni ahogy cseperedik. Ezeket az éveket a büdös életbe nem adja neked vissza senki. Irtó nevetséges ahogyan gondolkodsz.

Ez a vénülés beérés duma mekkora egy szánalmas kis önigazolás. Most komolyan azt hiszed ha elbacod a legszebb éveidet akkor később ugyanannyi esélyed lesz mindent megélni? Hogy a természet majd kegyesen ad neked plusz 50 évet mert te pasiból vagy és ez neked jár? :D Hát tévedsz kisöreg, elvénülsz te is, mint mindenki. Illúzióid meg ne legyenek, mert az az 50-es aki fiatallal csalja a feleségét azért teszi mert pénzes és a kis libusnak ez bejön, nem ám a nagy vonzósága miatt. :D de ezzel az erővel prostihoz is mehetne...


Egyébként nevetséges ez a műsorozás amit itt a gyakorin leművelsz, önigazolást keresel, meg egosimogatást, egyértelműen azért mert tudod te is az igazat,és félsz :))) hát félj csak, jól is teszed, rossz lesz majd egyedül megpusztulni, megvénülni, míg minden korodbeli szépen párra lelt már. Akkora sikeres lennél a nőknél meg f..szagyerek nem itt vergődnél kóros frusztráltságodban :D:D

2016. ápr. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
90%

40 évesen, válásom után 2 évvel kezdtem el ismerkedni. Sajnos a korban hozzám illő, negyvenes korosztályban siralmas tapasztalatokra tettem szert, egyetlen "vállalható" férfival sem sikerült megismerkednem.

És bár sosem vonzott a fiatal korosztály, mégis egy nálam 8 évvel fiatalabb férfiban találtam meg a társam: vele egyezett leginkább az értékrendünk, életstílusunk, a jövőre vonatkozó elképzeléseink.


Az meg, hogy egy nő láthatatlanná válik 35 felett, egyszerűen nem igaz: engem 40 éves koromban annyian szólítottak le utcán, mint egész addigi életemben (még akkor is, amikor már kapcsolatban voltam). A közvetlen környezetemben is kábé minden ujjamra jutott volna udvarló, a társkeresőkről meg ne is beszéljünk... volt, hogy még ki sem töltöttem teljesen az adatlapom, máris dőltek a levelek minden korosztályból. Szóval egy jól "karbantartott" 35 feletti nő abszolút nem láthatatlan.

2016. ápr. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Ri...c szagot érzek.
2016. ápr. 23. 14:01
 24/29 anonim ***** válasza:
0%
22: nem akarom kedvedet szegni, de a társkeresőt ne számoljuk bele, az egy másik műfaj, kevés ott úgy érzem, akinek nem hús lettél volna.
2016. ápr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: persze, akinek udvarolnak, az már r...nc. :)

Elárulom: két éven át egyetlen férfival sem volt szexuális kapcsolatom, maximum megittam egy kávét velük az ismerkedés során. Kivártam, amíg megtalálom a megfelelő társat, vele szépen ismerkedtünk, randizgattunk, összejöttünk és azóta harmonikus és monogám párkapcsolatban élünk.


Előzőnek: nyilván akadt olyan is, aki húsnak tekintett, de azért messze nem mindenki. Az emberek nem egy kaptafára működnek azért, sokféle ember és sokféle társkeresési motiváció létezik.

2016. ápr. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
90%

Mi meg kétségbeesett lúzer szagot érzünk :D

Tudod hogy igaza van az ide íróknak ezért ribik? :D Érvelés ülj le egyes. Na mivan dugába dőlt az elméleted? Félsz a sanyarú jövőtől? Helyes. :)

2016. ápr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
El vagy tévedve utolsó. Egyszerűen csak röhögök rajtatok, hogy lehet ennyi tökkel ütött itt.
2016. ápr. 23. 15:21
 28/29 anonim ***** válasza:
91%
Tökkel ütött? :) Szóval belenéztél a tükörbe? :D Az mindig hasznos dolog. Egyébként sugárzik belőled az értelem komolyan..Több soros kommentekre reagálsz olyan frázisokat hogy ribi, meg tökkel ütött...Aki ostoba miért provokál?
2016. ápr. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Aha. Tanulj meg olvasni, értelmezni.
2016. ápr. 24. 10:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!