Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meddig tart míg kialakul egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tart míg kialakul egy kapcsolat? Mikortól számít halott ügynek?

Figyelt kérdés
Felnőtt létemre még soha nem volt részem ilyenben, ezért nem tudom milyen gyorsan vagy lassan halad a dolog, meddig érdemes számítani rá, hogy tényleg lesz belőle valami és mikortól jobb elengedni a dolgot.
2016. ápr. 24. 10:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi annak idején: 2 hét alatt randiztunk hatszor, hatodikon beszéltük meg hogy járunk. Majdnem 8 évig tartott. Nem tudom másnál hogy működik, én csak szerettem volna leírni,hogy itt/nálunk hogy volt.
2016. ápr. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A sebesség alapvetően mindegy, mert az személyiségfüggő. Inkább az számít, hogy fejlődik-e a kapcsolat. Hiányoztok-e egymásnak, keresitek-e rendszeresen egymás társaságát, vágytok-e közös programokra, tudtok-e egyre nyiltabbá válni egymás iránt. Ha a válaszok között több "nem" is található, akkor inkább engedd el.
2016. ápr. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!