Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi után mennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi után mennyi idő múlva jelentkezzek a lánynál?

Figyelt kérdés
Segítsetek legyetek kedvesek mert ma randiztam egy nagyon helyes és aranyos lánnyal.A randi végén elfogadta a virágot tőlem és adott két puszit és azt mondta, hogy jól érezte magát! Mondtam neki, hogy jelentkezek hamarosan. De mikor? Van erre valami szabály? Köszönöm 19 ffi

2016. ápr. 24. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy elkezdj játszmázni! Én eddigi tapasztalataim alapján azt szűrtem le, hogy akit érdeklek, az hamar jelentkezik: jellemzően még aznap. Volt, hogy randi után 5 perccel. Csak annyit, hogy jól érezte magát velem... ez már bőven elég, ha a lány számára is pozitív volt a benyomás, akkor majd reagál.

Aki napokig húzta-vonta a jelentkezést, azt én írtam le, mert nincs szükségem olyan emberre, aki játszmázik, manipulálni próbál.

2016. ápr. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire meg volt az összhang akkor nem taktikáznék a helyedben, 24 óra bőven elég ahhoz, hogy a történteket átgondoljátok. A lénye az, hogy következetesen viselkedjél, mert ha most kivársz, akkor később sem szerencsés ha elbúcsúzás után azonnal jelentkezel....

Őszinte legyél és úgy viselkedj ahogy az eszed és a szíved diktálja!!!

38F

2016. ápr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Inkább arra figyelnék a helyedben, hogy 3-5 randi után adjál egy kis teret a leányzónak, hogy Ő is megmutassa magát, ilyenkor szoktak inkább kivárni a taktikázós pasik, hogy vajon a leányzó is hajlandó-e kezdeményezni és keresni a pasiját!!! Ne rontsd el az elején....

38F

2016. ápr. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én sem taktikázom már (régebben igen, de semmi értelme nem volt), ha valakivel jó volt, akkor szinte azonnal írok neki miután elbúcsúztunk.


Ha nagyon félsz, akkor küldj neki egy "Jó éjt" sms-t/üzenetet, ez teljesen ártalmatlan, ugyan akkor, ha ő is komolyan gondolja, tetszel neki, akkor nagyon fog neki örülni, még az is lehet, hogy aludni sem fog tudni az izgalomtól. :)

(De ha nem válaszol, akkor te ne idegeskedj, számtalan oka lehet, pl. hogy már elaludt és csak reggel látja meg.)

2016. ápr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a leegyszerubb, ha tali vegen beszelitek meg a kovetkezo idopontjat. Nekem ez jon be a legjobban.

N

2016. ápr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha első randin nem volt csók, akkor már jobb, ha nem is jelentkezel.
2016. ápr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne hallgass az utolsóra, én értékelném, ha egy srác nem rohanna le, ráadásul minden randinak más a dinamikája.

Szerintem legjobb, ha már másnap jelentkezel, de akár aznap is lehet, nincs rosszabb, min három napot azon görcsölni, hogy vajon a srác fog-e valaha jelentkezni, vagy ez is csak a taktika része.

Ha jól érezte magát és szívesen elmenne veled, örülni fog, mindegy ha 5 perccel vagy 1-2 nappal utána jelentkezel, csak ne várasd soká.

2016. ápr. 25. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha egy kicsit megváratod, akkor jobban fogja várni a hívásod! Ez még nem játszmázás és kell egy kis várakozást hagyni. Mert annál nagyobb a jutalom.

Én holnap hívnám! 1 nap nem a világ, de legalább leülepszik a randi, és várakozik is egy kicsit.

És akkor elmondanám, hogy milyen jó volt vele lenni és hogy szeretném megismételni, és elhívnám valahova.

2016. ápr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!