Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Első randin rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Első randin rossz néven veszitek, ha megérint, megfogja a kezeteket, meg akar csókolni titeket a pasi?

Figyelt kérdés
Mennyire közeledjen a pasi,ha nem akar túlságosan nyomulni,de nem is akar a barát zónába kerülni?

2016. ápr. 24. 20:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%
Én nem. Nem tartom magam sem könnyelműnek, sem r...cnak, de ha elég hosszú volt a randi, tudtunk beszélgetni, és klikkelünk, akkor inkább csattanjon el akkor az első csók, mert abból már le lehet szűrni, hogy tényleg működik-e a kémia. A szexszel kapcsolatban azért várnék legalább 2-3 hetet.
2016. ápr. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha megvan a kémia, akkor nem veszem rossz néven.
2016. ápr. 26. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerintem ennyi még szimpatikus is.:) De ha ennél többet akar első-második randira, akkor mindig hárítok.
2016. ápr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Egyiket se tartom jó ötletnek. Nekem ehhez jóval több kell, szeretem kicsit megismerni a randipartneremet.
2016. ápr. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mint az első.
2016. ápr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Kiderül mikor kezdeményezed, nem kell ráugranod, szépen közeledsz aztán elválik mi lesz. Ahány lány annyi féle nem kell általánosítani.

20/f

2016. máj. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%

Szerintem attól függ, hogy a lány hogy viszonyul hozzád, de mindenképpen lassan/fokozatosan kezdj el hozzá közeledni HA látod rajta hogy nem húzodzkodik stb.


Amúgy nekem az első randin egy csók az nem lenne jó vagy nem is tudom hogy fogalmazzam meg.

2016. jún. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!