Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Ti mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti mit szólnátok ahhoz ha egy szép lány váratlanul megcsókolna?

Figyelt kérdés
Tételezzük fel, hogy egy parkban vagy egy bevásárlóközpontban vagytok, odalép hozzátok egy szép lány és pár kacérabb mondat után megcsókolna.
2016. ápr. 25. 08:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézném, hogy hol a kamera, vagy a barátnői, akikkel fogadott :D
2016. ápr. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Nekem nem a szépség döntene, mert sok szép lányt nem is tartok vonzónak.
2016. ápr. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs. Vagy ha mégis akkor egy ostoba szajha!
2016. ápr. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Pofon vágnám...fordítva is ez történne! :D
2016. ápr. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
elhajolnék, reflexeim jók, 1 mondat után meg nem smárolok senkivel, akár milyen topmodell. Ki tudja milyen fertőzéseket hordoz???
2016. ápr. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
gyomron rugnám :p
2016. ápr. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
En orulnek neki 😁😁
2016. ápr. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
56%
Le lennék nyűgöződve.Meghívnám egy vacsira,és ha beszélgetés után mindketten igényelnénk,totálisan kielégíteném.
2016. ápr. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez egyertelmu nemi eroszak. Soros Gyuri mondta, hogy minden feher nemi eroszakolo!


Hiszek neki. Persze, ha jol nez ki, akkor meg kapcsolat is lehet. Csak legyen magas, jokepu es gazdag.

Persze fogadjon el olyannak, amilyen vagyok es valtozzon meg ertem.


#Utolso


Meg milyen jo, hogy a te tested szabad preda mindenkinek, de te meghivnad vacsorara es megkerdezed szex elott, hogy beleegyezik e. Mintha o megkerdezett volna teged. Ha az rendben van, hogy kerdes nelkul radugrik, akkor az is rendben hogy te kerdes nelkul behatolsz.

2016. jún. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Titusztitusz ***** válasza:
Valszeg kicsit értetlenkednék...Meg dühös is lennék igencsak...
2016. jún. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!