Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek milyen dolog az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen dolog az hogy a nő a randin úgy fogadja el a meghívást hogy már teljesen biztos benne hogy nem lesz ebből több a részéről?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 25. 14:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Naivan azt feltételezem, hogy ha valaki meghív, azt nem befektetésnek tekinti, nem vár el semmit cserébe, hanem "lovagias".
2016. ápr. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
mi pasik is így állunk a dologhoz, ezért fizettetjük aki a nővel a saját részét.
2016. ápr. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindig felajánlom, hogy fizetem a részem, ennek ellenére akadnak olyan férfiak, akik minden hátsó szándék nélkül meghívnak. Volt olyan, hogy a pasi tudta már a randi első percében, hogy nem vagyok az esete, mégis meghívott.
2016. ápr. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
minek megy el akkor?
2016. ápr. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Három verzió lehet sztem, vagy ezeknek kombinációi.

1. Ingyen vacsi, pia

2. Legyezgeti a hiúságát, hogy vkinek mégis kell.

3. Szánalomból, hogy hááátha lesz vmi a dologból, meg amúgy kedves, de... és nem akarja megbántani (bár sztem itt az a jobb megoldás, ha azt mondod, hogy bocs, nem jössz be... de ugye ilyenkor a pasik egy része rákezd, hogy de hát egy esélyt se adsz nekem, te felszínes k...a stb)

2016. ápr. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Elmesélnék egy esetet. Egyszer egy szórakozóhelyen dolgoztam fotósként. Éppen sorban álltam a büfénél, és szóba elegyedtem az előttem álló két férfival. Pár szót váltottunk csak, amikor sorra kerültek, akkor egyikük odafordultak hozzám és megkérdezte, hogy mire hívhatna meg. Kértem valamit (mivel dolgoztam, egy üdítőt), kifizette, megköszöntem.

Később többször összefutottunk a buliban, és láttam, hogy mindkét férfi a párjával van, nem ismerkednek, velem sem próbáltak később újra szóba elegyedni.

Az ilyen, és ehhez hasonló esetek alapján úgy vélem, vannak férfiak, akiknek egyszerűen jólesik meghívni egy nőt minden hátsó szándék nélkül. A nőnek meg jólesik, ha meghívják. Ennyi.


Ha valaki úgy gondolkodik, hogy csak azért hív meg egy nőt, mert akar tőle valamit, akkor ne hívja meg és kész. Ha viszont meghívja, akkor ne várjon el semmit cserébe.

2016. ápr. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az 5-ös válaszoló 3-as pontja ragadja meg legjobban a lényeget. Nőként mondom, nem egyszer mondtam azért igent, mert láttam, hogy a másik nagyon akarja, én meg úgy volnam vele, hogy ennyit még kibírok.

Kedves srácot olyan rossz érzés lekoptatni... :(( Csak hát ha nem jön be egyáltalán... Bár általában a 2. randitól nem változik meg semmi, így le kellene koptatni minél előbb, csak olyankor úgy érzem, szívtelen gonosz vagyok, de így meg hitegetés. Most melyik a rosszabb???

2016. ápr. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7 Nálam az ilyen "kedves" srácokról mindig kiderült, hogy a legnagyobb suttyók. Ha elmentem udvariasságból, ler.ibizett utána. Ha nemet mondtam egyből, akkor beképzelt liba voltam. Gyerekes dolognak tartom, hogy valaki ennyire nem tudja elfogadni a visszautasítást. És nálam mindig a "kedves" srácokról derült ki.

A férjem egy büdös paraszt volt eleinte, mégis ő a legjobb arc, akit ismerek :D


Ja és egyetértek azzal a válaszolóval, aki írta, hogy csak az hívjon meg, aki nem vár cserébe semmit vagy meg se hívjon.


Viszont nem egy utolsó buli l.o.t.y.óval is találkoztam mar, akiknek természetes volt hétről-hétre, hogy nem fizetnek semmit. Akár a pãrommal is meghivatták magukat (egy tarsasag), ő meg udvariasságból volt hogy állt egy-két italt, de egy koszonom se hangzott el.

Na, őket nem sajnáltam, amikor a srácok elküldték búsba. Érdekes, utána az ilyeneket újra láttuk férfikoszorúban :D


Férfiak is, meg nők is vannak bőven, akik megérik a pénzüket.


Elnézést a hosszért.

2016. ápr. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Lehet ez lepontozós lessz. De teljességhez legyen egy ilyen vélemény is. Adott a lány neten találtam rá. Eleinte sokat beszélgettük a neten írt a munkahelyi szünetekben is. Adatlapos 4 képből a legjobbra hasonlított attól is szebb volt....

Randin "néma" volt egy gyönyörü tavas mókusos stb parkba szerettem volna vinni sétálni, erre parkot kikerülve picit kietlenebb része felé vette az irányt a nyaraló övezetnek. Gondoltam egy csók vag valami miatt megyünk kifele. Nem történt semmi mentünk némán egymás mellett idétlen kérdések jutottak csak eszembe. Na mondom ez döglött ügy. Kérdeztem, hogy ilyennek képzelt e el stb stb. Viszonylag pozitívan nyilatkozott. Mivel séta plussz vacsira hivtam gondoltam tartom a szavam és elvittem enni. Egyik kedvenc éttermembe. Végül nem lett semmi de le is csúf módon épített. Szóval megéreztem nem akar semmit akkor korrektnek tartottam volna,hogy vigyem haza mert megfájdult a haja vagy vízbe fulladt az aranyhaluk. Na de étterembe elvittem le se vette a szemét a pincét srácról. Randi után 3 napig nem válaszolt arra kérdésre lessz e folytatás. Irtam, hogy sajnálom, hogy nem erre irta ne legyek ilyen majd lessz......... hetek óta várom a majdot...

2016. szept. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kipróbàltam valamit...lànnyal még baràtinak se mondanàm a kommunikàciót (neten) ritkàn és felszìnesen beszélünk. Ingyen mozira ugrik még ha sima sétàlós randi meghìvàsra nem vàlaszolt lelkesen...
2016. szept. 4. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!