Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Örülnél neki, ha egy idegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örülnél neki, ha egy idegen férfi, aki már többszöt látott téged az utcán egyszer csak odamenne hozzád és elmondaná, hogy tetszel neki? Vagy annyira nem jó ötlet ezt rögtön elárulni? 20/F

Figyelt kérdés
2012. szept. 24. 21:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez rémesen pocsék ötlet... :D

Elmenekülnék, hogy csak úgy leszólít egy idegen, alig várnám hogy eltünhessek

2012. szept. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

hát én nem örülnék :D :D :D


27/F

2012. szept. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem.a csajokkal beszélgetni kell,ismerkedni velük,nem fel kinàlni magunkat.
2012. szept. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Először csak legyen meg a beszélgetés, talán egy kis bók:D ha ilyen nyíltan közölni akarod vele akkor az még bőven ráér a randiig.

vagy leszólíthatod azzal is, hogy szimpatikusnak találod, az már megközelíti,nem?:D

2012. szept. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: Én is így gondoltam, nem konkrétan, hogy kimondom neki egyből, hogy mi a tészta :D
2012. szept. 24. 21:14
 6/11 anonim ***** válasza:
valószínűleg a legtöbb lány csak örülne, persze az már más dolog, hogy te tetszenél-e neki, de nagy bajod nem lehet belőle, hacsak nem egy harciasabb csajt szemeltél ki :D
2012. szept. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Én titokban erre vágyom, de ha valóban megtörténne megijednék. Azt viszont díjaznám ha valami frappáns ötlete van és viccel...meg levesz a lábamról... aztán egy kis idő elteltével ha megint felbukkanna már sokkal nyíltabb lennék és ha tetszik a srác akkor esetleg elérhetőséget is kap, vagy meginnék vele egy teát...esetleg elkísérhetne az egyetemre, stb.
2012. szept. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Velem már megtörtént, és megijedtem. xD Pedig egyébként rendes srác volt. :)
2012. szept. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
velem is megtörtént és én is megijedtem XD ha nem lett volna 20 évvel idősebb nálam, akkor adtam volna neki egy esélyt:) de szerintem nem jó ötlet, ha elmondod neki. találj ki valamit. kérj tőle útbaigazítást, vagy valamit :D utána pedig hálából hívd el valamire:)
2012. szept. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A következõ találkozásnál köszönj, s mond neki, milyen jó, hogy találkoztok, mert kiváncsi lennél,.... ezt már rád bízom.....


31/F

2012. szept. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!