Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki, hogy 14 évesen még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, hogy 14 évesen még nem csókolóztam?

Figyelt kérdés
14 multam 8.os vagyok. és még nem akarok fiukkal "lenni". (mármint nem szex, hanem csókolózás) Ugyérzem gyerek vagyok még. Dehát 14 vagyok - már ilyenkor ezen kéne gondolkodni nem?? - sőt gondolkodom, álmodom ilyenekről, de élőben nem birom elképzelni.
2007. nov. 13. 11:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit sem ciki szerintem.Elég fiatal vagy még, és nem is baj, hogy nem akarod elsietni a dolgokat.Lehet, hogy későn érő típus vagy.Majd ha eljön a szőke herceg fehér lovon akkor majd nem fogsz ezen gondolkodni.Ennyi idősen még engem sem túlzottan érdekeltek a pasik.Inkább a barátnők, haverok.Ha középiskolába kerülsz úgyis fenekestől felfordul körülötted a világ.Új társaság jó pasik stb.
2007. nov. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
sztem sem ciki, én 15 éves múltam, amikor először csókolóztam. addig mindig más dolgm volt :-) leginkább a barátnőimmel lógtam. és igaza van az előttem szólónak, középiskolában úgyis feje tetejére áll majd a világ, eljön a Te időd is ;-)
2007. nov. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed,hogy még gyerek vagy akkor egyáltalán nem gáz,hogy még nem csókoloztál!Miért kéne 14 évesen olyat csinálni amit nem is igazán akarsz?Mert a többiek csinálják?Ráérsz még!Ne kapkodd el,legyen olyan emlék az első csók amire pár év múlva is szívesen gondolsz vissza!
2007. nov. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki? :) Nekem van olyan barátnőm aki 23 évesen még nem csókolózott. Amúgy én is 15 éves voltam. A csók és a szex sem úgy működik, hogy kötelező átesni egy bizonyos korban rajta. Amikor te úgy érzed, szerelmes vagy, szeret a másik is, akkor úgy is jön magától.
2007. nov. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki, én 16 évesen csináltam elöször az akkori barátnőmmel. de ugy éreztem hogy lefeküdni még nem tudnék vele. nem vele volt a gond hanem velem, szakítottunk is de barátok maradtunk, ő járt másokkal, én meg ugy éreztem a csajozás nem nekem való. és most újra összejöttünk és most voltam vele először, és nem érzem cikinek h 21 évesen voltam elöször lánnyal. szerintem amikor ugy érzed hogy már akarod akkor csináld, addig felesleges, nincs benne semmi ciki ha még 40 évesen is azt mondod majd hogy nem és kész. szerintem i9inkább az a ciki aki már 14 évesen azzal van elfoglalva h teherbe e esett vagy sem. na az a ciki!
2007. nov. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Ismerek egy lányt, aki 24 évesen vesztette el a szüzességét az első pasiával.Pedig ez a mai világban nagy szó a mai napig is együtt van azzal a sráccal és gyermekük van.
2007. nov. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
nah én egy 26 évest ismerek, aki addig nem volt senkivel.
2007. nov. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
régebben,16évesen egy 27éves fiú szüzességét vettem el, és azt mondta hogy 20évesen csokolozott először...eleinte nem hittem el neki,de miután szakitottunk és felkeresett ujra hogy legyünk barátok mert olyan sok szép emléket okoztam neki, elhittem.Azota is jo barátságot ápolunk egymás között:)
2007. nov. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én is 14 vagyok és én sem csókolóztam még.(és még én sem vágyom annyira rá,szóval csak nyugi !:P)
2007. dec. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én cikinek tartom magam mert már szeretnék csókolózni csak nincs barátnőm
2008. jún. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!