Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki, hogy 14 évesen még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, hogy 14 évesen még nem csókolóztam?

Figyelt kérdés
14 multam 8.os vagyok. és még nem akarok fiukkal "lenni". (mármint nem szex, hanem csókolózás) Ugyérzem gyerek vagyok még. Dehát 14 vagyok - már ilyenkor ezen kéne gondolkodni nem?? - sőt gondolkodom, álmodom ilyenekről, de élőben nem birom elképzelni.
2007. nov. 13. 11:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, miért lenne az?

Én most multam 20, én se csókolóztam senkivel, ágyban sem voltam még senkivel, előreláthatólag nem is leszek.


Aki meg ezért leszól az bekaphaja tövig a nagy véreres faszt !

2008. aug. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
most töltöttem be nemrég a 15öt, és túlestem az első csókon is :) szuper volt :)
2008. okt. 28. 08:45
 13/13 anonim ***** válasza:
jó neked:S
2009. aug. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!