Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes-e randira hívni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes-e randira hívni?

Figyelt kérdés
Az egyetemen már több előadáson észrevettem, hogy egy lány folyamatosan néz engem, akárhol ülök. Ezt a barátaim is észrevették, aztán gondoltam na akkor biztos bejövök neki. A sokadik előadásnál beültem mögé, hogy valamiféle beszélgetést próbáljak kezdeményezni. Az elején még vártam a dologgal, a mellettem ülő sráccal beszélgettem, és a lány folyamatosan hátrafordult és becsatlakozott a beszélgetésbe, akármi is volt a téma és mindig rám nézett. Mondom magamban ennél simább nem is lehetne, megtudtam a nevét, lecsekkoltam facen és kiderült hogy barátja van. Ezek már csak arra gondoltam, hogy hát akkor biztos csak nagyon közvetlen és haverkodik, de ekkora véletlenek csak nincsenek, hogy pont velem haverkodna a mellette ülő sráccal meg flegmázik. Nektek mi a véleményetek?

2016. ápr. 28. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Próba-szerencse.

Meghívod egy pohár vmire, aztán meglátod.

-nem fogadja el a meghívást

-elfogadja, de nem lesz belőle semmi

-elfogadja, nincs barátja (tudom, olvastam, mit írtál)

-elfogadja, miattad otthagyja a barátját (ez esetben legalábbis az elején ne vedd túl komolyan)

2016. ápr. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér.

Én is voltam úgy kapcsolatban, hogy évek óta haldoklott és próbáltam elszakadni tőle, csak nem hagyta.

2016. ápr. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképp nyert ügyed van, lehet unja már a kapcsolatát, vagy nem is tartana már sokáig. De az tuti, hogy ha oda meg vissza lenne a pasijáért nem nyomulna rád ennyire. :) Sok szerencsét! :) Hívd el valahová.
2016. ápr. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A jelek tényleg eléggé egyértelműek. De ha egy kicsit jobban belegondolsz, nem biztos, hogy megéri (még) elhívnod. Ha van barátja, ami facebook-on is nyilvános és te ennek ellenére is elhívod őt, akkor 1. vagy te jössz le szemétnek, hogy belépsz a képbe mint harmadik fél (pedig ő kezdte az egészet) vagy 2. lehet találkozik veled és dobja is a barátját, de akkor mit várhatsz egy ilyen lánytól? Hogy bízhatsz meg benne a későbbiekben? Én speciel azt tanácsolom, hogy várj még ezzel a dologgal. Lehet, sőt sanszos is, hogy az a kapcsolat a végét járja vagy soha nem is volt jó, de akkor úgyis vége lesz enélkül is. Szerintem beszélgessetek nyugodtan továbbra is, de ezzel várj még. Építsetek inkább tiszta alapokra.
2016. ápr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem lehet, hogy csak én értelmezem félre és semmit se akar, csak szimplán közvetlen?
2016. ápr. 29. 22:45
 6/6 anonim ***** válasza:

De, siman lehet, ahogy ezernyi egyeb variacio is.

En a helyedben ugy allnek hozza a dologhoz, hogy csinaljunk ugy, mintha nem is lattam volna a fb profiljat, aztan max ha tenyleg foglalt, akkor megmondja. Es akkor meg mindig el lehet utni a dolgot valami kedves megjegyzessel, hogy kar erte, es meg is lepodtel volna, ha egy ilyen helyes lanynak nincs senkije, de pont azert, mert ilyen helyes, muszaj bolt legalabb megprobalni.

Mivel nem a kezet kered meg, vsak kozeledni probaltal fele, ezert a kesobbiekben sem lesz ez gaz, hogy megprobaltad

2016. ápr. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!