Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Változik az ember 30 fölött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változik az ember 30 fölött vagy sosem fog megkomolyodni?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal pár hónapja, nagyon teszik, komolyabbat is el tudnék képzelni vele. De! 1 komoly kapcsolata volt eddig, ami 1,5 évig tartott és félig-meddig távkapcsolat volt. Emellett 3-4 hónapos kapcsolatok maximum, együtt volt kb. 25-30 csajjal. Van 1-2 dugópartnere elütni az időt és ennyi. Jelenleg 33 éves és nem érzem rajta, hogy ezen változtatni akarna. Hogy komoly barátnő, család, gyerekek.. stb.

Hogy működik ez a pasiknál? Egyszer csak bekattan valami és akkor jó, állapodjunk meg?

Egyrészt magam miatt kattogok ezen, hogy így én nem jönnék össze vele, nem élném bele magam 3-4 hónapra, hogy aztán eldobjon. Másrészt miatta is, mert megszerettem mint embert, mert vannak barátai, de amúgy egyedül van, rossz a kapcsolata a családjával, tesójával. Gondolom ez is ott lehet a dolgok hátterében. Szóval egyszerűen nem fogom fel, hogy ez így miért jó? Mert persze nekem nőként is volt egy ilyen korszakom, de 3-4 év alatt lecsengett. Véget ér ez valaha a férfiaknál?


2016. ápr. 28. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia

Mintha engem írtál volna le szóról szóra... :)


Én nem akarom, hogy lecsengjen, nem vágyok a megállapodásra, családra, gyerekekre, de arra végképp nem, hogy egyetlen nővel kelljen lennem a halálomig.

Reméld, hogy a te srácodnak más van a fejében.


Sok sikert

2016. ápr. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a kapcsolatai a nők miatt ért véget, tehát nem őt kell feltétlen elővenni hogy komolytalan. Belegondoltál már?
2016. ápr. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 CptTomato ***** válasza:
Ez a személyiségétől függ... meghogy meddig talál olyan lányokat akikkel pótolja a "hiányérzetét".
2016. ápr. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem lenne jobb egy olyan férfi akinél nem kellene várni erre a változásra mert eleve ilyen beállítottságú?

Mi tetszik benne ha az életvitele nem?Talán csak a külső az ami rabul ejtett?

2016. ápr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az ember tud változni, de itt ez a lényeg: "és nem érzem rajta, hogy ezen változtatni akarna".

Ha ő nem akar, akkor nem is fog.

2016. ápr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Aztaa, hirtelen azt hittem, hogy rólam írsz, pont 33 éves vagyok, teljesen hasonló helyzetben, csak éppen egyedül. :)


Nálam ez úgy van, hogy már 5 éve megállapodtam volna, ha megtaláltam volna azt a bizonyos valakit.


Most pont azért vagyok egyedül, mert a "nagy őt" keresem és kerülöm az egy éjszakás kalandokat, meg azokkal sem randizom 2-szor, akikkel már az első randin tudom, hogy nem ő az igazi.


Bevallom, kicsit el vagyok keseredve, de optimistán tekintek a jövőbe.

2016. ápr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Végig sem olvastam, de BIZTOS, hogy te nem fogod megváltoztatni. Ha benne felmerül az igény a fejlődésre, és tesz is érte, akkor változhat. De az alapvető értékrendje, kötődései, személyisége nem fog változni. Úgy él, mint egy kamasz harminc fölött, ez nagyon ciki. Te meg ne álmodozz róla, mert ez elve kudarcra van ítélve, de ha te szereted a kudarcokat, hogy aztán sírhass, akkor hajrá.
2016. ápr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

persze, hogy változhat az ember 30 fölött. például egy idő után lehet, hogy ráébred, hogy semmi maradandó nincs az életében, minden csak pillanatnyi öröm, ami elmúlik és talán elkezd egy kis állandóságra, stabilitásra vágyni

sajnos azonban ez egyáltalán nem garantált, hogy minden srácnál bekövetkezik. ha neki jó így és ez nem változik meg, akkor könnyen lehet, hogy mindig boldog lesz így. nem mindenki ugyanúgy érzi jól magát. nyilván nem nyugtat meg, hogy ilyen nőben is van...

2016. ápr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
csak akkor fog változni,ha ő maga szeretné
2016. máj. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!