Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem segít már igazán 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem segít már igazán 30 felett egy férfinak a jó öltözködés, sok sport sem, mert a legtöbb nő már, , öregnek" találja így is? Ördögi kör? Már nem olyan feszes az ember arca, mint huszonévesen.

Figyelt kérdés
2016. máj. 1. 10:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

milyen korosztályban keresgél az a férfi?


nekem sok 30+os pasi megtetszett már, de ettől még nem jönnék össze velük, mert 22 évesen tényleg fiatal vagyok hozzájuk. de ha 26-28 éves lennék, ez már nem lenne probléma.

2016. máj. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%

Figyelj, ha magas vagy és széles vállú, akkor az ugyanúgy kelendő még 40 felett is.

Ha nem vagy az, akkor az ugyanúgy nem kelendő 25 évesen sem.

Ez az ördögi kör.

Amúgy meg a pénz mindenkit vonzóvá tesz, hidd el.

2016. máj. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
42%
A ferfiaknak jót tesz a ránc és hogy idosebbek, még a nőknek 35után már csengettek....
2016. máj. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
35%
nem lehet, h árasztod magadból a negatív hullámokat, és az által tűnsz a legtöbb nő számára öregnek? :) csinálja jokerarcot neked, h jobb kedved legyen? :D
2016. máj. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem épp az ellenkezője igaz. A karakteres arcvonások 30 fölött alakulnak ki férfiaknál.
2016. máj. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én nem találkoztam még ezzel a problémával, (60F).

Nekem nem annyira hiányzik olyan nő, aki az arc feszessége, vagy az öltözködés alapján választana, sportról sincs szó, az öltözködésem egy nagy nulla - aztán milyen boldogan élek.

2016. máj. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem pont, hogy harminc felett lesz egy férfi igazán férfias, akkor értek el a csúcsra, sőt, lehet, hogy már 40 felé is, a sármotok és vonzerőtök akkor van a toppon. Férfiaknak csak jól áll a kor, ellenben nőként 30-35 évesen már lehúzhatom a rolót.
2016. máj. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
42%
A férfiaknak ugyanolyan rosszul àll az öregedés mint a nőknek,tàn még rosszabbul is a kopaszodàs miatt.Ebbe bele kell törődni,nem vagy màr feszes huszonéves,és es csak egyre rosszabb lesz.
2016. máj. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
#7-es, na ne! Le ne húzd!
2016. máj. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%

Off:

7-es, ha így gondolkodsz, akár most is lehúzhatod a rolót. Én 25 vagyok, de nem érzem úgy, hogy 5 év múlva akár zárdába is vonulhatnék, sőt, mostanság kezdek kiteljesedni. A te hozzáállásoddal sok-sok boldogtalan éved lesz még hátra. Egyébként én pont fordítva látom, a férfiak foltokban megkopaszodnak, 25 felett gyakran mellet és sörhasat növesztenek, ellustulnak.


On:

Kedves kérdező, ha friss, ropogós tizenévesekkel próbálsz ismerkedni, akkor bizony el kell fogadni, hogy túl öregnek tartanak, és nem feltétlen a külsőd miatt. Persze, van, amelyiket vonzza a pénz meg az öltöny, de elég sokan közülük tudják, hogy teljesen más életszakaszban járnak. Amikor az ember legnagyobb gondja, hogy mit vegyen fel a suliba, vagy hogyan kapjon végre négyest matekból, nem biztos, hogy olyan társat akar, akinek a gondolatai a családalapítás és a pénzügyek körül forognak.

Azt meg kétlem, hogy a harmincas nők öregnek tartanának, de a húszasok közt is vannak még, akik nem szeretik a néhány évnél nagyobb korkülönbséget, ami szintén nem a külsődön múlik. Az arcfeszesség meg... hát, az öregedést el kell fogadni, sajnos nem lehetünk örökké üde és feszes bőrűek. Legyél optimista, neked legalább nem fog a térdedig lógni a melled. :)

2016. máj. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!