Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti adnátok esélyt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti adnátok esélyt egy jégszívű férfinak?

Figyelt kérdés
Jégszívű férfi vagyok, elég sok rossz tulajdonságom van, nálam nincs sok érzéketlenebb, szinte minden hidegen hagy, csak a saját dolgaimmal, céljaimmal törődöm, sikeresen megállom a helyem az életben. Van egy nagyon gazdag öreg rokonom, aki Svájcban él, szörnyű természetű ember, soha egy pozitív szava nem volt hozzám, már csak azt várom, hogy mikor hal már meg, hogy örököljek legalább valamit tőle. Hát ilyen ember vagyok én, tudom, szörnyű. Azonban megismerkedtem egy lánnyal, aki amatőr színészként dolgozik, és nagyon megtetszett, eleinte csak haverkodtunk, aztán egyre jobban megkedveltem, valami megmagyarázhatatlan dolog történt velem a közelében, a jégpáncélom elkezdett olvadni. Lehet hogy belé szerettem, mert fontos nekem, a céljai, az álmai nekem is fontosak, támogatni szeretném, hogy elérje őket és híres színésznő legyen. Szinte hihetetlen, magamra sem ismerek, azt hiszem miatta képes lennék megváltozni, ő kihozza belőlem a jobbik énemet. Egyelőre még nem jöttünk össze, nem vagyok közömbös neki, de lehet ,h csak barátként tekint rám. Lányok, ti hajlandóak lennétek összejönni egy ilyennel mint én, elfogadnátok hogy mellettetek jobb emberré váljon, vagy elutasítanátok és hagynátok elveszni a semmibe.

2016. máj. 2. 19:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem jönnék össze rosszindulatú emberrel.
2016. máj. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de a jégszívvel hogy lehet hódítani?
2016. máj. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=IxgMEYXN7Fo


Mindenki képes változni, ha akar, de hogy én támasza illetve társa lennék-e egy ilyen embernek, az attól függ, hogy alapvetően milyen hatással van rám. Van, akivel megpróbálnám, és van, akivel nem.

2016. máj. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Azok adnak majd, akik agyatlanok és egy tündérmesebeli hercegnőnek hallucinálják magukat. Értelmes nő nem.
2016. máj. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, szerintem csak nyerhetsz ;)
2016. máj. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szépség és a szörnyeteg! ez kb olyan
2016. máj. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igen, csak én lélekben vagyok szörnyeteg.
2016. máj. 2. 19:38
 8/16 anonim ***** válasza:
Azt hiszed az élet egy kib aszott tündérmese?
2016. máj. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát pedig valami olyasmi...
2016. máj. 2. 19:49
 10/16 anonim ***** válasza:
Először rakd rendbe magadat lelkileg, utána közelíts ahhoz a szegény lányhoz!
2016. máj. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!