Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok ha van brátnőtök akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ha van brátnőtök akkor más csajokat elhívtok pizzázni meg írtok nekik neten szívecskét?

Figyelt kérdés
2016. máj. 6. 21:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
hát ha haver csaj akkor igen ha idegen akkor nem
2016. máj. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Noren1989 ***** válasza:
100%

Nem, nem írok szivecskét, csak a barátnőmnek/kiszemeltemnek.

26/F

2016. máj. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Persze, a gerinctelenek ezt csinálják. A normálisak meg nem. Jó szűrő.
2016. máj. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Én utálom a pizzát...
2016. máj. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Írni írok, mert beszélgetek nő ismerősömmel, csajjal, de nem küldök szívecskét. Pizzázni meg egyebek, egyikkel sem járok el.
2016. máj. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne, simán és még a nyelvemet is ledugom a torkán.
2016. máj. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Teljesen kétségbe vagyok esve
2016. máj. 6. 22:31
 8/15 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy? Ez a felnőtt kategória, csak azért!

Ha valakit szeretek és együtt vagyok vele, akkor nem hívok el más csajokat pizzázni, miért tenném. Inkább a barátnőmet hívnám el, menjünk faljunk egyet, esetleg igyunk be, este meg egy jó szex. :)

Szerintem dobd ki, akárhány éves is vagy.

2016. máj. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem vannak ténylegesen lány barátaim, a legjobb fej munkatársam is csaj és el szoktunk menni kajálni vagy főzünk közösen. Nem érzem problémának és soha nem is mozdultam rá vagy fordítva. Bár szívecskét nem küldözgetek, de manapság ezt is úgy kezelik néhányan hogy bármilyen random mondat mögé beszúrják.
2016. máj. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

21 éves vagyok a barátom 29 éves. 5 éve vagyunk együtt. 2 évet együtt éltünk és egyéb okok és hullamvolgyek miatt én hazakoltoztem. Mostanaba már mindenbe én vagyok a hibás meg úgy van beállítva a dolog hogy ez az én problémám meg mert nem keresek mást aki jobban megbecsul--->válasz mert szeretem és együtt szerettem volna a dolgokat megoldani meg úgy gondolom a kapcsolat kettonkrol szól nem csak róla.

Elkezdett csajokkal irogatni neten. Valaki régi ismerős valaki új, és hát volt hogy az egyiknek szívecském írt meg el hívta pizzazni. A másiknak meg:szeretek veled beszélgetni nem akarom elrontani,meg hogy tudok neked segíteni érzem hogy valami baj van

A barátom nem nagyon érzi a problemamat mert az egyik csajnak van barátja..

De a baratomat mindig én hívom el randizni. Mikor megkérdezem hogy akkor holnap randizunk valasz: Kellene :(

Nagyon ki vagyok :(nagyon szeretem nem akarok ot évet ilyen könnyen eldobni,meg már eljegyzesunk is volt :'(

2016. máj. 6. 23:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!