Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok ha van brátnőtök akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ha van brátnőtök akkor más csajokat elhívtok pizzázni meg írtok nekik neten szívecskét?

Figyelt kérdés
2016. máj. 6. 21:58
1 2
 11/15 pörölycápa ***** válasza:

Hát, pedig nekem ez alapján úgy tűnik, hogy ő már nem szeretné ezt a kapcsolatot, csak nem akarja ő kimondani a végét, inkább mindent megtesz, hogy szakítsatok. Maga a pizzázás még nem lenne baj ha jó barátok, haverok, régi ismerősök lennének, vagy valami. Még a szivecskét is el tudom képzelni bizonyos esetekben, ha tényleg olyan jó ismerősök (meg egyébként is vannak olyanok, akik indokalatlanul sok szivecskét küldenek mindenre).

Viszont az, hogy egyébként is problémás a kapcsolat, és hogy a párod ennyire nemtörődöm módon viselkedik, és nem tesz semmit a kapcsolatért (sőt, inkább ellene tesz) számomra azt jelzi, hogy ő már nem akarja. És ha ő nem akarja, egyedül nem fogod tudni helyrehozni a dolgokat, ahhoz mindkét félre szükség lenne.


Szóval én a helyedben elkezdenék a szakítás gondolatával megbarátkozni, esetleg megmondanám a páromnak, hogy ha akarja még ezt a kapcsolatot folytatni, akkor ez így nem mehet tovább, változtatnia kéne a viselkedésén. Ha meg nem akarja, akkor ne kár tovább húzni egymás idejét.


Tudom, hogy nehéz megohzni a döntést, de hidd el, így semmi értelme nem lenne összeházasodni. Gondolkodj el azon, hogy boldog tudnál lenni vele? Ha már most ilyen bunkó, mi lesz később? Ha már most más nők után kóslat, akkor később is ezt fogja tenni? Tényleg ezt szeretnéd egész életedben elviselni? Ha ezeken elgondolkozol, szerintem egyre bartáságosabbnak fog tűnni a szakítás gondolata.

Fiatal vagy még, előtted az élet, nem érdemes egy ilyen kapcsolatban leragadni. Lehet ennél milliószor jobb, és tényleg érdemesebb inkább olyat keresni, aki megbecsül. Hasonló korúan volt egy hasonló korkülönbséggel rendelkező kapcsolatom, csak ott a pasas meg is csalt. Nehéz volt ott hagyni 3.5 év után, de azóta egy pillanatra sem bántam meg, és visszagondolva nem értem hogy hogy bírtam olyan sokáig, miért nem szakítottam már sokkal hamarabb. Azóta meg van egy párom, aki tényleg megbecsül, és akivel boldog vagyok.

2016. máj. 7. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem értem, miért nem hagytad még ott. Kit érdekel, hogy szereted, lol? Aki nem becsül meg, azzal nem maradunk. Lesz jobb úgyis, aki jobban néz ki, akinek nagyobb a farka, aki tisztelettel bánik veled, gazdagabb, akármi. Mindig van jobb. Hagyd ott, ő meg majd rájön, hogy igazából egyik csajnak sem kell, akivel levelezget, és majd egyedül marad.
2016. máj. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy te már egészségügyi dugásra kellesz neki, és jelen pillanatban az orrod előtt keresi a leendő barátnőjét, aki NEM te vagy.

Addig nem dob ki, amíg nincs egy fix punci, amit rendszeresen megtankolhat, de lesz. És akkor repülsz mint a győzelmi zászló.


Szóval vagy kivárod, hogy ez a pasi megcsaljon, megalázzon, és kidobjon, vagy kidobod te most, és megőrzöd a méltóságod maradékát.


Tök mindegy, mit és miért és kinek ír, bár az is elég egyértelmű.

Szétköltöztetek, innentől vége is a kapcsolatnak, ha hátra kell lépni, akkor ott már rég nem működik semmi.

Hogyan tovább? Megint összeköltöztök? Minek, ha egyszer nem működik?!


Fáj, kellemetlen, nem esik jól, pont mint a foghúzás. De minél előbb esel túl rajta, annál kevesebb ideig fog fájni.

2016. máj. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek a segítséget hálás vagyok érte :)

Én már kimondtam hogy vége csak ő másnap vagy aznap ugyanúgy ír mintha nem történt volna semmi. Én mondtam neki hogy ha nem akarja ezt a kapcsolatot akkor mondja ki de ne húzzuk egymás idejét.

mindenért én vagyok a hibás én hagytam ott mert én költöztem el nem , kértem tőle hogy szakitsa meg ezekkel a csajokkal a kapcsolatot és ő mondta hogy nem mert hogy csak haverok (érdekes eddig nem volt szükség rajuk)

Velük beszéli meg a magánéleti dolgainkat

A szex az utóbbi időben elég ritkán volt köztünk kb havonta egy vagy két alkalom

2016. máj. 7. 10:39
 15/15 pörölycápa ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, ha ír, ne válaszolj, olvasatlanul töröld ki a leveleket, és akkor nem látod, hogy megint miért hibáztat. Részedről vége a dolognak, mjadcsak felfogja ő is egy idő után. Most így bűntudatot akar benned kellteni, de ne foglalkozz vele, ő volt a bunkó. Most még lehet nehéz, de idővel majd rájössz, hogy milyen jól döntöttél, hogy tűrted tovább a viselkedését.
2016. máj. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!