Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet a gond? Valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Frank1997ize kérdése:

Mi lehet a gond? Valamit rosszul csináltam?

Figyelt kérdés

kb 2 héttel ezelőtt megismerkedtem egy lánnyal egy buliban,tök jól elvoltunk táncolgattunk,másnap felkerestem és azt mondta hogy örül neki hogy megkerestem facebookon.Tök jól elbeszélgettünk,poénkodtunk,én megmondtam neki hogy tetszik nekem ezek után is simán tudtunk beszélgetni nem pattintott le.1 hétig Pesten voltam vasárnap mentem pénteken jöttem haza,addig is mutattam neki képeket Pestről meg,el tudtuk csevegni az egész napot is,már így köszöntünk el mindig nap végén :*

Most pénteken voltam vele megint bulizni táncolgattunk is meg minden,néztünk sokat egymás szemébe,akkor mindig elmosolyodott mintha azt láttam volna a szemébe hogy én is tetszem neki,na véget ért a bulinak hazamentünk,beszélgettünk megint kicsit facebookon,és megkérdeztem:Ha mindketten ráérünk tényleg semmi dolgunk,nem találkozunk kettesben?de csak ha akarod.

Látta de nem írt vissza.Utána még odaírtam hogy:hangos zene mellett meg hogy ott van mindenki,meg félrehívnak állandóan úgy nem lehet,ezt is csak látta de nem ír,ezt tegnap írtam neki.

Túl korai volt elhívnom vagy mi?dolgozik is és inkább pihenjen hétköznap,azt mondtam neki még legelején.Ott voltak buliba amúgy 2 haverja is akikre vigyázni kellett,én vigyáztam az egyikre ő a másikra,és mondta hogy sokat jelentett ez nekem,ez mit jelent?

Help pls nem tudom mit csináljak :(



2016. máj. 9. 16:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Én 18F ő 22L,lehet ez a gond hogy túl fiatal vagyok?Pedig nekem nagyon tetszik ő,Olyan szép lány :)
2016. máj. 9. 16:03
 2/11 A kérdező kommentje:

Most nézem elírtam valahol

jav:Ha mindketten ráérünk tényleg semmi dolgunk,nem találkozunk kettesben?Jobban meg szeretnélek ismerni.De csak ha akarod :)

2016. máj. 9. 16:09
 3/11 A kérdező kommentje:
Már a szám is meg van egyébként szóval tényleg nem értem.
2016. máj. 9. 16:15
 4/11 A kérdező kommentje:
*telefonszáma
2016. máj. 9. 16:15
 5/11 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy megijedt attól, hogy kettesben találkozzon veled. Lehet ez amiatt, mert szégyenlős, és csak akkor érzi magát "biztonságban", ha sokan vannak körülötte. Viszont az is lehet, hogy csak szimplán haverkodni akar veled, nem tetszel neki, de nem akar téged megbántani. Ezért nem válaszol.


Én ilyen esetekben mindig azt tartom a legtisztábbnak, ha konkrétan rákérdezel tőle, hogy miért nem válaszol, mióta elhívtad randira. Mondd meg neki, hogy te úgy vetted észre, mint ha szimpatikus lennél neki, és kérdezd meg, hogy ő hogy gondolja.


Azt is írd meg neki, hogy neked ezt fontos tudnod, és bármi legyen a válasz, legyen szíves megírni. Ígéred, hogy nem fogsz megsértődni.


Szerintem így válaszolni fog, de nekem az a megérzésem, hogy sajnos nem szeretne tőled komolyabbat. Ne ne nekem legyen igazam. Sok sikert :)

2016. máj. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Csak ilyenkor melózik és inkább hagyom ilyenkor,de valamikor akkor is szokott írni nekem meg én is neki,majd este fele rákérdezek.Ja amúgy tényleg ne úgy legyen :D XDDD
2016. máj. 9. 16:37
 7/11 A kérdező kommentje:
Azt hogy kettesben azért írtam neki mert nem a haverjaival szeretnék ismerkedni,ő hanem vele.Volt már hogy azt mondtam csajnak hogy szeretnék vele találkozni el is jött de ott volt mellette 6 haverja az meg úgy nem jó,mert akkor egyfolytába a haverjaival beszélgetnék és vele meg kevesebbet és több lesz az esély arra hogy csak barátok leszünk én meg ezt nem akarom. :(
2016. máj. 9. 16:42
 8/11 anonim ***** válasza:

Semmi rosszat nem írtál, és eddig is mindent jól csináltál.


Az utolsó válaszoló pedig mintha a számból vette volna ki a szavakat, nincs mit hozzáfűznöm. Azt írd neki, amit ott olvastál, nyilván a saját stílusoddal és szóhasználatoddal.

2016. máj. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Megteszek mindent,kár lenne ha egy ilyen lány nem jönne össze :/ Amúgy direkt hozzá tettem azt hogyha semmi dolgunk se lesz és ha akarja is,nem olyan bunkó módon kérdeztem meg.

Én arra gondolok hogy cikinek tartanák a haverjai azt hogy egy 4 évvel fiatalabbal kavar.És nem akarná hogy cukkolva legyen ez miatt. :/

2016. máj. 9. 16:58
 10/11 A kérdező kommentje:
Ennyire gáz ha az ember ismerkedni akar?mert én nem az a fajta vagyok hogy megb*szom azt ott hagyom,én tényleg szeretném jobban megismerni őt ezt hogy tudassam vele? :(
2016. máj. 9. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!