Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ennyi dekoltázs nem túlzás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi dekoltázs nem túlzás randin?

Figyelt kérdés
[link]
2016. máj. 10. 11:08
1 2
 1/11 90-ben született F.. ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mi a célod.

Egyéjszakásra jó, de komoly kapcsolatot nem kezdenék a lánnyal.

2016. máj. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Fúj, de randa :-(
2016. máj. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Ku*va spotted
2016. máj. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Én nem a dekoltázst kifogásolnám, hanem a lufikat...
2016. máj. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Noren1989 ***** válasza:
87%

Amint az első írta: ezzel csak azt érnéd el, h ribizlinek néz a srác. Ha az vagy, no problem.

26/F

2016. máj. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Túl nagy vagyok hozzá, hogy gumilabdákkal játsszak...

A dekoltázsa még OK lenne, de ezek a tőgyek borzalmasak, a kacsacsőr is túl sok, a szoli is, a smink is, az egész csaj egy karikatúra.


Első randira nem javasolnék amúgy sem ekkora dekoltázst, meg ha utcára mész, akkor alapból nem tudom javasolni.

Szóval nekem leégne a bőr a képemről, ha vonul mellettem a csajom, és épp csak a bimbi nem lóg ki a felsőből, de mindenki gusztálhatja a melleit.

A cicanaci-rövid felső szintén felejtős nálam, meg az extramini rucikák is. Értem én, hogy ez a divat, de egyrészt szeretem, ha a képzeletemre is bíznak valamit, másrészt ne lássa már mindenki, ami "csak az enyém".


Mondjuk ez a csaj igazi közkincsnek látszik, fel se merülne bennem, hogy én vagyok neki az első AZNAP, és tutira madzagon kell sétáltatni, mert a két lufitól csak lebeg a járda felett.


Mondd, hogy a képen nem te vagy, nem így nézel ki, nem is akarsz így kinézni, csak a dekoltázs a kérdés.

2016. máj. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

"Drágám, nem túl mély a dekoltázsom?

Szőrös a melled?

Nem!

Akkor IGEN!"

2016. máj. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
8%

Igazából ennek a hölgynek akkora a melle, hogyha garbóban lenne is, közfelháborodást szítana.


Maga a dekoltázs az nem nagy. De alkati kérdés is. Egy kevésbé "tehetséges" hölgynek ez teljesen ok. De ekkora mellekkel nehéz szerintem úgy öltözködni, hogy az ember ne gondolna rajta mindent túl soknak (vagy túl kevésnek?)

2016. máj. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
ez roma állampolgár?
2016. máj. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A csaj valóban nem annyira szépség, ez a dekoltázs pedig nem igazán komoly kapcsolat miatt van így pakolva :)
2016. máj. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!