Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30-34 körüli férfiak! Titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-34 körüli férfiak! Titeket mennyire érdekel, esetleg taszít, hogy a nő (kiszemelt) hány férfival feküdt le élete során?

Figyelt kérdés
2016. máj. 12. 21:25
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
62%
Ha egy egész falu átment rajta az azért annyira nem gusztusos...
2016. máj. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
35%

Eléggé számít.

Én max 4 korábbi partnert viselek el, ha komoly kapcsolatról van szó.

Ha ennél több volt neki, akkor csak laza kapcsolatba megyek bele.

2016. máj. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
84%
De most ezt egy kezdődő kapcsolatnál miért kell felszínre hozni?Nem értem ,engem momentán nem érdekel hány férfi volt előzőleg az életében.32F
2016. máj. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
5%
érdekel mert olyannal nem kezdenék akin végig ment a fél agglomeráció. ha sokkal akkor taszítana max ha nagyon passzolunk egymáshoz elvinném 1 teljes nemi betegség kivizsgálásra
2016. máj. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
46%
Valamilyen szinten gondolkodtatóba ejtene, hogy 96 fütykös után hogyhogy pont az enyém jön be neki a legjobban, és bizony azon is elgondolkodnék, hogy valószínűleg utánam is ennyi fütykös jönne be neki.
2016. máj. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
81%
Basszus. Nekem fogalmam sincs, hogy a pasim hány nővel volt előttem. Köszi, kérdező, most megint lesz egy kínos beszélgetésem :D
2016. máj. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
47%

Engem a jelenje erdekel, velhetoleg azert mert elmultam husz eves es en is vegigmentem egy varoson.


36/F

2016. máj. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
14%

Tartós kapcsolatnál, megállapodásnál engem érdekel.

Változó, de nyilván beleszámít:

A, az illető kora

B, hány évesen veszítette el

C, mennyi volt abból tartós kapcsolat

D, konkrétan számszerűleg hány emberrel volt


Pl egy 22 éves lánynak nálam a pl a 6-7 már sok lenne. De egy 28 évesnek még azt mondom ugyanerre, hogy oké.


Ja és lehetőleg kortól függetlenül azért tudja megszámolni a korábbi partnereit maximum két kézen.

31/F

2016. máj. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ez nagy kamu a pasiknál, rohadtul nem számít. Ha tetszik nekik valaki, akkor annyi. Ha szerelmesek, akkor meg elhiszik, hogy a többi pasi közül ők eddig a legjobbak és elvárják a csajtól, hogy ezt szépen éreztesse, hazudja neki.
2016. máj. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:
9,na és egy 25évesnél három partner, későn vesztette el, és a háromból egy érdekes kapcsolat volt. nem párkapcsolat hanem se veled se nélküled. és az is hosszan tartott mint a kapcsolatai.
2016. máj. 12. 22:16
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!