Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk! Legviccesebb csajozási...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Legviccesebb csajozási történet?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 13:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Van egy lány aki nagyon teccik. Én 16 , ő 15 éves. Kezdetben kezdtem hozzá közeledni,barátkozni, de nem viszonozta. Egyszer egyteljesen más témában eléggé megbántott. Akkor ott egyből ki is ábrándultam belőle. Elkezdtem beszólni neki, bár bunkó nem voltam, de érezetettem hogy nem szimpi többé. Nem sokkal rá, ismét összehaverkodtunk, mostmár ő is kezdett kedves lenni. Egyszer megkérdezte, hogy teccik e valaki az osztályból. Én mondtam hogy igen. Ő: ÉS ki? Én: Te. Ere elmosolyodott. Elhívtam sétálni a parkba. Leültünk egy padra. Meg akartam mondani neki , hogy szeretem. odafordultam, nagylevegő (itt lefagytam mint a windóz) Erro mondta, hogy gyerünk nyögd már ki! Erre én: Finom az illatod. Mondta hogy kössz, hazakisértem. Amikor mondta, hogy nyögjem ki akkor arra gondoltam, h ő is azt várja, hogy bevalljam. Erre annyira boldog lettem, hogy véletlenül facebookon bejelöltem párkapcsolatra. Mikor leesett, hogy mit tettem visszavontam, de ő addigra már elfogadta. Másnap ujra elhivtam, és megmondtam neki, erre adott egy puszit és azóta együtt vagyunk (már 2 honapja) Huuhh de elfáradt a kezem a sok gépeléstől
2010. ápr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Ez jó, lefagytam mint a vindóz :D
2010. ápr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
50%
buz(i) vagyok!
2010. ápr. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
97%

Lány vagyok, és elég klasszikus sztori.

Találkozgattam egy sráccal, elég félénk volt. Láttam rajta, hogy tetszem neki, én meg már bele voltam esve rendesen. Nem igazán akart lépni, úgy voltam vele, hogy akkor a kezembe veszem az irányítást. Egy délután becsöngettem hozzájuk, ajtónyitás, én meg adtam kapásból a szájára egy puszit. A srác döbbenten néz, majd megszólal: "Ezaz, bébi, így kell ezt! Este átjössz?" Na erre én néztem nagyot, hogy mi van, ez a duma nem illett a sráchoz... Bentről hatalmas nevetés, nézem, a tesója bent nevet ezen a szövegen. Na igen... Azt mesélte régebben, hogy van egy bátyja, de nem tudtam, hogy ikrek. Összekevertem őket....

De aztán megbeszéltük, és nagyon édes volt, hogy örül, hogy léptem, neki nem biztos, hogy lett volna mersze hozzá.

2010. ápr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
73%
18:49 ez joo :DDDDD :)
2010. ápr. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%
Ilyenkor álmodozom, hogy nekem ilyen csajom lenne xD
2010. ápr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%

Úhh az ikrekes sztori király:DDD

Én egyszer cseteltem vkivel vagy 3hónapig mire lett sztori..de miután msn-en is küldözgettünk a (K)jeleket gondoltam majd a személyes tali jó lesz...megláttam,mondtam h ki vagyok és szájrapuszit akartam adni,mire ő elfordult:D helyette adott az arcomra puszit(de béna!)..aztán este 11körül megcsókolt és szerelmet vallott:D 16voltam:D (most 23L)

2010. ápr. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
95%
volt egy csaj, aki nagyon tetszett, de valahogy olyan volt, hogy nem mertem neki mutatni, pedig nem vagyok olyan félős. elég sűrűn találkoztunk baráti társaságban, ilyenek, és egy ilyen haverokkal összeülős kocsmázós találkozó volt megbeszélve egy szombatra is, úgyvolt jön ő is. csak az nem volt a tervek között, hogy péntek este is buli van. jól berkúrtam és szombaton olyan másnapos voltam, hoyg alig birtam állni. jött a csaj és "véletlenül" pont volt nála egy levél algopirin, ami akkor nagyon jól jött. a társaság megy gyorsan elszivárgott, nemis tudom miért... ketten maradtunk ennek baromira örültem csak nemtudtam mit mondjak. ere a csaj elkezdte mesélni nekem, hogy tegnap éjszaka felhívtam, é sközöltem vele, hogy nagyonszeretem és nagyonmeg akarom b@szni és hoyg felölle rendben ha komolyan gondoltam. azóta együtt vagyunk.:D(közel 1év)
2010. ápr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
92%

19:38 vagyok

kimaratt hogy 19/F

2010. ápr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Beviz Elek ***** válasza:
96%

Egyik lány ismerősöm átjött a barátnőjével. Egy teljesen egyszerű fogadásnak a tétje egy csók volt. Csak sötétben láttam a lányt, de a homályban sejteni lehetett, hogy nem csúnya, tehát belementem. A fogadást megnyertem, smároltunk, este még egy pár csók elcsattant, meg ölelgettük egymást. A következő héten a kövös ismerős kérdezte, hogy mi van a lánnyal. Mondtam, hogy nem tudom, azóta nem találkoztunk. Közös ismerős: Nekem azt mondta, hogy jártok. Én: Akkor ezek szerint árunk... :D


Egy kerek hétig izgultam, hogy ne fussak vele össze fényes nappal, mert nem fogom felismerni. A következő hétvégén átjött a közös ismerősünk és az akkori "barátnőm".

Na ekkor már fényes nappal is láttam, és rájöttem, hogy ennél szebb lányról nem is álmodhattam volna. :)

2010. ápr. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!