Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért próbálják sokkal fiatala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért próbálják sokkal fiatalabbnak eladni magukat az emberek társkeresőn? Olyanokról beszélek, hogy 24 évesnek adja ki magát az illető, mikor kép alapján egyértelműen 40es.

Figyelt kérdés
És elég sok ilyennel találkoztam.

2015. jún. 21. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
mert ha megmondom, akkor többet nem ír, akár milyen jól elbeszélgettünk :(
2015. jún. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem is erről az oldalról beszélek, ahol van kép, ott meg se kell szólalni, hogy nagyjából belődd a kort.

Amúgy tudom, hogy kapuzárási pánik meg minden, de a saját korosztályodból kéne keresgélni...

2015. jún. 21. 21:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Én egyszer láttam egy nőt 26 évesnek volt beállítva, de legalább volt vagy 45-50 éves.

Ezt én sem tudom, hogy ennek mi az értelme.

2015. jún. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert fiatal szexpartnerre vágynak.
2015. jún. 22. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!