Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen helyzetben az ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FFDP kérdése:

Milyen helyzetben az ideális leszólítani egy lányt?

Figyelt kérdés

Főleg lányok válasza érdekelne.

Pl. utcán.

a) Szembe jön veled egy pasi, szemeztek, megfordul és úgy kezdeményez beszélgetést.

b) Mész egyenesen odalép melléd a pasi és úgy.

c) Tökmindegy

d) Mész az utcán és a csatornafedél alól szólít le a srác.

Vagy hogy? :)

Előre is köszönöm a rendes válaszokat.


2010. ápr. 9. 14:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
C
2010. ápr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
hát mindenképpen a ZS válasz a jó a többinél biztos pofánvág :D
2010. ápr. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ha bejössz a lánynak akkor aztán teljesen mindegy, hogy:

-hogyan

-hány órakor

-milyen szöveggel

-milyen helyzetben és még sorolhatnám.


Múltkor pl mikor az orvosnál várakoztam akkor jött oda egy hapsi és rohadt idegesítő volt, hogy mellém ült és kérdezett, kérdezett... -_-

én meg már annyira untam, de ha felálltam volna mellőle, akkor vki más elfoglalta volna a helyem és állhattam volna még vagy 1 órát mire sorra kerülök :D


na de ott dől el a dolog, hogy tetszel-e neki vagy nem. ha tetszel, akkor mindegy, hogy milyen helyzetben szólítod le.

de hogy konkrétan válaszoljak: C.


20/L

2010. ápr. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Szóval orvosnál nem érdemes :D
2010. ápr. 9. 14:36
 5/19 Andrewka ***** válasza:
Kérdező te nagyon sötét vagy.
2010. ápr. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Utcán, diszkóban nem ismerkedünk, mikor fogják már fel végre? 21F
2010. ápr. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Eddig bejött :) Amúgy miért lennék sötét? Az utolsó komment nyilván vicc volt. :)
2010. ápr. 9. 15:09
 8/19 anonim ***** válasza:

szeritnem ne legyen annyira nyílánvaló.ha szemeztek, akkor odamehetsz hozzá olyannal h nem tudja e mennyi az idő/merre kell x helyre menni stb

15/L

2010. ápr. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Már nem azért de ha meglátsz az utcán egy csajt, szemeztek.. akkor egyszer csak odamész hozzá h yaaahellóójóóska gyerek vagyok..és utána mi lenne?:D mit kezdenél el vele 'beszélgetni'? vagy elmondanád azt amit neten olvastál h "szia elhagytam a telefonszámom megadod a tied?-.-" vagy v.mi ilyesmi..


max. ha a buszon látod sokszor..és már ismerős neki is a te arcod.. simán odamehetsz hozzá köszönni, beszélgetni (":

(am. engem ált.ban akkor szólítanak le ha ülünk v.milyen padon a b.nőmmel azt először leülnek a mellettünk lévő padra.. majd v.milyen átlátszó ürüggyel odajönnek (": )


de én szeretném ha egyszer a csatornafedél alól köszönnének |:


15/L

2010. ápr. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

"max. ha a buszon látod sokszor..és már ismerős neki is a te arcod.. simán odamehetsz hozzá köszönni, beszélgetni (":"


Erről van szó, egy konkrét lány, már többször látott. :)


"de én szeretném ha egyszer a csatornafedél alól köszönnének |: "


Hát, igen, de egy olyan sráccal nem hiszem, hogy leállnál, aki a csatornából jön, vagy igen? :S

2010. ápr. 9. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!