Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen helyzetben az ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FFDP kérdése:

Milyen helyzetben az ideális leszólítani egy lányt?

Figyelt kérdés

Főleg lányok válasza érdekelne.

Pl. utcán.

a) Szembe jön veled egy pasi, szemeztek, megfordul és úgy kezdeményez beszélgetést.

b) Mész egyenesen odalép melléd a pasi és úgy.

c) Tökmindegy

d) Mész az utcán és a csatornafedél alól szólít le a srác.

Vagy hogy? :)

Előre is köszönöm a rendes válaszokat.


2010. ápr. 9. 14:15
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
De ha gondolod a kedvedért megpróbálhatjuk. :)
2010. ápr. 9. 15:46
 12/19 anonim válasza:
FEKVŐHELYZETBEN!!!!!!!!!4444444négynégy
2010. ápr. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Kutyapózban.
2010. ápr. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Szerintem teljesen mindegy mikor, és hogyan szólítod le, az sokkal fontosabb, hogy jó benyomást tegyél rá. Csak kezdj el csevegni, nevettesd meg;) Onnantól kezdve sima ügy:)
2010. ápr. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Szerintem az utcán nem érdemes leszólítani mert az emberek többsége ha az utcán van megy vagy siet valahova és neked se jó amikor megállítanak ilyen hülye tesztekkel gondolom tudod miről beszélek.Valami olyan helyen szólítsd meg amikor nem megy pl.: a busz egy jó ötlet.
2010. ápr. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

"és neked se jó amikor megállítanak ilyen hülye tesztekkel gondolom tudod miről beszélek"


Gondolom te is olvastad azt a csábításos oldalt :)

Igen, értem, de nem is tervezem, hogy megállítsam, hanem kullogok mellette egy sarok erejéig az úti célunkig :)

2010. ápr. 11. 20:20
 17/19 anonim válasza:
0%
a csatornából, bazzeg
2010. ápr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

04-09 15:26 vagyok..

jó, de te nem írtál konkrétumot h már v.honnan ismered a csajt, azt hittem h amikor majd jönni fog veled az utcán a nagy (vagy kis )"Ő".. akkor majd leszólítod.. (:

am.ha már látásból ismeritek egymást, azaz már az arcod rögzült az arc memóriájába.. akkor szerintem odamehetsz hozzá.. akár valami ürüggyel is, vagy anélkül, a lényeg h ne nyomulj nagyon..!

pl.: azokon nagyon jót szoktam görcsölni aki odajön a buszmegbe h "szia rám vársz?" vagy "de szép idő van, süt a nap" az utóbbi teljesen fölösleges információ.. nyilván én is látom h milyen idő van.. és tudom h mért jött ode közölni ezt :D


egyébként azon kívül h élőbe is megtudnád szólítani,vannak közösségi izék be tudod jelölni vagy msn.. az msn után ha szimpi vagy neki akkor úgyis jön a 3Ds(élő)tali.. :)


a csatornás megoldásról csak annyit hogy egy próbát megér :P;DDDD

2010. ápr. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Köszi, majd élőben megkörnyékezem :)


"a csatornás megoldásról csak annyit hogy egy próbát megér :P;DDDD"


Mondj egy utcát és időt, én meg addig lehúzom magam :D

2010. ápr. 12. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!