Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Odavagyok egy fiúért, de ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Odavagyok egy fiúért, de ő csak kihasználna és komolytalan. Egy másik viszont randira hívott. Elmennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Ez a másik fiú is nagyon helyes, komolyabbak a szándékai, mint akiért odavagyok, de nem tudom, hogy érdemes e mással randiznom, míg valaki ott van a fejemben... Mit gondoltok? L22

2016. máj. 17. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Én azt mondom egy próbát megér, velem is volt ilyen, 2. randin már az aki tetszett nekem nem volt a fejemben. A kedvessége és a bánásmódja a másik srácnál megfogott, onnantól kezdve nem volt kérdés, hogy szívesen maradnék vele továbbra is.
2016. máj. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ő is nagyon helyes, akkor mindenképpen!!! Istenem...
2016. máj. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Hogy nektek nőknek csak a külső számít és még szenvedtek is érte hogy valaki kihasznál de nem érdekel mert helyes... Néha vicc amit csináltok. Olvasd el a kérdésed és gondolkodj el rajta, ez a legjobb tanács amit adni lehet
2016. máj. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az előző válaszolók a helyest nem pont külsőre értették, hogy jó nézzen ki, hanem öszességében arra, hogy kedves és szimpatikus-e.

Egyébként az én válaszom az, hogy egy próbát megér, de ha nem kelti fel az érdeklődésedet és nem vonzódsz hozzá, akkor utána érdemes minél hamarabb tisztázni vele, hogy ne legyen féreértés. Sajnos velem pont most történt meg, hogy a srác aki tetszik egy hónap randizás után elmondta, hogy ez neki nem megy, mert még nem lépett túl valaki máson. Ilyen szempontból mindenképpen jobb, ha valaki már az elején őszintén megmondja, hogy mire lehet számítani, mert a hamis reménykedés után csalódni nagyon rossz. Egy randi még belefér a másikkal, de utána el kell döntedned, hogy melyikükkel akasz lenni inkább. 21/l

2016. máj. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Így van összességében helyes. Tény, hogy külsőre is ideálom, de ezen kívül nagyon humoros, kedves. Jobban még nem ismerem...
2016. máj. 17. 12:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha minden adott hozzá, akkor szerintem nem is kérdés, hogy elmej-e vele randizni. Lehet, hogy utána már más színben fogod látni a másik srácot is.
2016. máj. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem menj.
2016. máj. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!