Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lehet még köztünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet még köztünk valami és érdemes rá várni? Szerintetek komolyan gondolja velem a srác?

Figyelt kérdés
A barátommal 2 hete szakítottunk, mert megcsalt. De viszont én a haverjával elkezdtem beszélgetni és kiderült mind kettőnk részéről, hogy tetszünk egymásnak és találkoztunk is már egyszer. A volt pasim azonban folyamatosan zaklat engem, és megtudta, hogy a haverjával beszélgetek és próbál bekavarni köztünk több kevesebb sikerrel. A haverjával viszont majdnem összeverekedtek rajtam. Erre a haverja azt mondta nekem, hogy most szünetet kér töllem,2 hetet és ne beszéljünk, de ne felejtsem el és hiányozni fogok neki. Facebookrol is letöröl. :(
2016. máj. 19. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Miért, annyira kapós vagy, hogy már van ezen felül is egy másik srác? Mi az hogy várni, nem értem a kérdést, nem éveket kért, de nem is egy hónapot...

Mi van abban a két hétben, ha kellesz neki, és inkább elveszi a barátját keres. Most gondolom éppen mérleges, ha úgy dönt annyira nem kellesz neki, a barátság fontosabb, akkor nem keres ilyen egyszerű...

Várni... De könnyen megy egyeseknek tényleg, irigyellek, hát akkor ne várj gyere össze holnap mással :)

2016. máj. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon kellemetlen szitu, főleg ha a két srác jó barát. Ezt nagyon meg kell beszélniük, mert ha az exed érez még bármit is irántad, akkor a haverjának is el kell gondolkodni azon, hogy eldobjon e egy barátságot egy nőért. Őszintén szólva én nem biztos hogy a kapcsolatot választanám...

n

2016. máj. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudod, barát csak nehány van, nő meg ezer...

Én is majd megőrültem volna az exem legjobb haverjáért és viszont, de ő azt mondta, hogy neki többet ér a 25 éves barátsága, minthogy miattam vesszenek össze. Ezt akkor nem értettem, dühös voltam, mi az hogy engem visszautasítanak, stb... Aztán így egy év távlatából egészen másképp látom a dolgot, és azt mondom, hogy igaza volt a srácnak, mert köztünk tuti nem működött volna a tartós kapcsolat és most pár kellemes éjszakáért meg minek rúgott volna fel 25 évet?

Két hét meg nem a világ vége, addig te is csillapodsz kicsit, át gondolod, aztán lehet hogy két hét múlva már nem is lesz olyan érdekes.

2016. máj. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kellesz neki eléggé.Ez már elúszott.Különben igen,a barátság többet ér,mint egy románc. (Bocsi :/) Szóval a srác ezérrt szakította meg veled a kapcsolatot.

Fel a fejjel!

2016. máj. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!