Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes úgy belekezdeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes úgy belekezdeni bármiféle kapcsolatba, ha a srác most szakított a csajával?

Figyelt kérdés
Sosem voltunk egymásnak közömbösek, de most szakított a kiszemelt srác a barátnőjével. Elhívott jövő hét szombaton magához, ami tetszett így elsőre. De most jobban belegondolva, nem tudom, hogy csak éppen kéznél vagyok-e neki és azért hívott, vagy tényleg többet szeretne tőlem.
2016. máj. 1. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudok nyilatkozni: Amikor az exem lelépett akkor sírtam, volt olyan nap hogy jól voltam,volt hogy nem, én lassan 1 éve szingli vagyok, és 3 hónapja van az,hogy olyan vagyok mint régen. Kockáztathatsz de nem érdemes, mert nem lenne jó ha sérülnél, én is ezért mentem önkéntes száműzetésbe, pedig volt jelentkező lány nem is egy.
2016. máj. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

2 dolog lehet.

1. Vagy nem szerette annyira az előző lányt, ezért már kész egy új kapcsolatra.

2. Menekül egy új kapcsolatba, mert buta. Ha szerette a régit, akkor ámítja magát és téged is hogy majd így túl lesz rajta és el tudja engedni. De ez butaság, mert ha még mindig vonzódik hozzá, akkor nem sok jövőtök lesz így. Sérülni fogsz te is.

2016. máj. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én úgy jöttem össze a jelenlegi párommal hogy a szakításom óta egy hét telt el, bár az nem volt komoly, de nem hogy amiatt még az előző kapcsolatom miatt is pátyolgatni kellett a lelkemet. Szerencsére ezt kibírta a barátom és azóta már fel se hozom neki a dolgokat. De az első pár hónapban konkrétan csak az exeimről beszéltem. Biztos marha idegesítő lehetett. De neki kellettem annyira hogy mindezt kibírja.


Döntsd el hogy neked kell-e annyira a srác, hogy kibírd ezt. Mert biztos ő is szarul van lelkileg. És tényleg benne van a pakliba hogy csak azért akar veled lenni mert most épp nincs más.

2016. máj. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!