Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek jó ötlet az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet az első találkozóra sütit vinni?

Figyelt kérdés

Nem a randizás témába kellett volna írni, de nem volt olyan, hogy találka...


Szóval pár hete dumcsizok valakivel, a neten ismertem meg. Felmerült, hogy találkozni kéne, de leszögeztük, hogy csak találkozó és ha szimpik leszünk élőben is, akkor lehet randi.

Megtudtam, hogy melyik a kedvenc sütije és néha arra gondolok, hogy szívesen meglepném vele, néha meg rájövök, hogy mégse kéne :) kedves gesztus, de nem túl azt sugárzó, hogy akarok tőle valamit? :)


2016. máj. 20. 15:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
*nem tortát
2016. máj. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

nem tortára gondoltam természetesen. Muffinra, vagy valami kis apróságra. És a női táskában minden elfér ;) szóval nem lenne útban.

Nahát, egy pasi, aki tud muffint sütni :)) Igazi ritkaság.

2016. máj. 20. 15:39
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jó ötlet, sokkal szívközelibb mint egy vásárolt dolog és közösen harapni mindig jó érzés azzal akit kedvelünk.
2016. máj. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

most kapcsolok, hogy a kérdésben még a kedvenc sütijéről volt szó, azóta meg már muffin, meg egyebek. Az a kekszgolyó egyébként, mondjuk az könnyen összenyomódhat a táskában.

Akkor lehet az lesz, hogy bekészítem, és ha úgy adódik, megkínálom, ha meg nem, akkor nem :)

2016. máj. 20. 15:49
 15/18 anonim ***** válasza:

Még ha csak muffint tudnék.. :) A tiramisu megy legjobban, nálam az a favorit.

Amúgy hol lesz a randitok? Mert vannak olyan helyek, ahova nem illik sütit bevinni. :)

2016. máj. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

nem hangzik rosszul. Biztos díjazzák a csajok ;)

Hát egyenlőre nincs ez megbeszélve, de biztos nem egy 5 csillagos étterem közepén fogjuk elővenni és elfogyasztani :D

2016. máj. 20. 17:29
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet. Még valami,ha egy dobozba rakod a kekszgolyót, akkor nem fog összenyomódni. Ilyen kis műanyag dobozba.
2016. máj. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

értékelni fogja, garantálom!


23/f

2016. máj. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!