Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Szerintetek ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szerintetek ez visszautasítást jelent?

Figyelt kérdés
Interneten ismertem meg a srácot ő írt nekem hogy nagyon szimpatikus vagyok neki és szeretne megismerni. Már több mint egy hónapja beszélgetünk, az elején még lelkes volt írt azért minden nap, érdeklődött, nevettünk, tök jól elvoltunk. Azt mondta egyre jobban tetszem neki és szeretne is találkozni velem. De mivel vizsgára készültem tanulnom kellett mert megbuktam kétszer. Mondtam neki ha sikerül találkozunk. Mostanában már nem nagyon írt. Mikor 2 hete megkérdeztem tőle h na akkor mikor találkozunk azt mondta nem jó a hétvége mert most van a vizsgaidőszak(egyetemre jár) szombaton órája lesz. Jó bementem a városba és mivel utcán nincs netem nem tudtam megnézni az üzenetét, hogy előbb elengedte a tanár tudnánk találkozni. Vasárnap meg mamámhoz mentünk és szintén írt hogy tudnánk találkozni, de nincs netem. Azutáni héten hazament és megbeszéltük h most hétvégén akkor találkozunk, de igazából az utóbbi időben én kezdeményeztem csak a találkozást. Odamentem a megbeszélt helyre vártam rá 1 órát is de nem jött. Itthon néztem hogy írt hogy fél 4kor végzett a vizsgával hol vagyok, de megint nem tudtam megnézni. Közbe meg csak annyit beszéltünk 4kor vége a vizsgának. Ma megadtuk egymásnak a telefonszámot megbeszéltük hogy 4kor találkozunk, erre írja, hogy bocsi, de beadandót kell írnom, és csak most tud segíteni egyik csoporttársam mert holnap dolgozunk mindketten, ezért nem jó a mai nap. Mikor hazament láttam róla egy képet egy lánnyal volt, a lány tette fel. Megkérdeztem van valakije? Erre: ő csak egy régi ismerősöm nincs időm ismerkedni, nincs senkim. Meg h akar találkozni igen.
2016. máj. 22. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:

"Már több mint egy hónapja beszélgetünk" -> hiba, minél előbb találkozni kell


"Ma megadtuk egymásnak a telefonszámot" -> komolyan a sokadik találkozás megbeszélése után adtátok csak meg egymásnak? Nem kell mindenkinek megadni, de ha valakivel randizok, akkor legyen már egy olyan vonal, amin el tudom érni, ha valami közbejön. Az interneten történő üzengetés nem megfelelő erre. Ahogy nálatok is jól látszott.


A többiről pedig, felejtős. A srác megunta a várakozást és már sanszosan mással próbálkozik. Téged pedig elrakott talomba, hogyha a másik nem jön össze.


A vizsgaidőszak, a beadandóírás és az összes ilyen tevékenység nem kifogás randi elhalasztására. Az embernek arra van ideje, amire időt akar szánni. Főleg, hogy készülődéssel-utazással együtt egy randi elvesz 3 órát. ~2 óra beszélgetés teljesen jó első randira. Aki ennyi időt nem tud rászánni a másikra, az nem is érdeklődik iránta igazán.

2016. máj. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tudod bazki, a elkezdenétek mondjuk sms-ezni a netes üzengetés helyett, most nekem se kellett volna 2 egész percet elpazarolni rátok.

Lehet, hogy ez a két perc fog hiányozni, hogy feltaláljam a bőséges és tiszta energiaforrást az emberiség számára.


Gyerekek, a mai szavunk a pillangóeffektus.

2016. máj. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!