Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek érdemes egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes egy ilyen lánnyal randiznom?

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolatot keresek és végre találtam egy olyan lányt úgy tűnik akinek bejövök és ő is nekem. Nem tudom vajon mennyire lehet gáz, ha 178 cm magas és 90 kg. Nem nagyon jönnek be a kövér nők, de neki annyira szép arca van, hogy mondhatni beleszerettem a mosolyába. Tudjátok az a tipikus babaarcú nő. Össze vagyok teljesen zavarodva. Testalkatra nem ideálom a Hölgy, de úgy érzem, hogy lelkiekben mégis összeillenénk és talán az fontosabb egy hosszútávú kapcsolatnál.
2016. máj. 22. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Hat ez nehez helyzet... De neken az kizaro ok,ha egy lany ilyen parameterekkel rendelkezik,mert nem jonnek be a nagyon tulsujos nok. De ha azt mondod neki ,hogy fogyjon le az meg hatalmas bunkosag...
2016. máj. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy nézhet ki egy ilyen lány ilyen paraméterekkel. Megpróbálok utána járni, mondjuk magasnak magas, lehet nem annyira látszanak meg rajta a pluszok.
2016. máj. 22. 21:24
 3/5 ittittitt ***** válasza:
nem kevés kiló az bíztos,ha esetleg sportol valamit és nem lötyög rajta a zsír még akkor is elég so.
2016. máj. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ő például nekem teljesen tetszene.

178 cm magas és 88 kg a bal oldal képen.

Persze jobban tetszik a többi három képen, de ha minden klappolna, akkor egy ilyen testű nőt teljesen tudnék szeretni.


182 cm és 82 kg vagyok. Szóval nehezebb lenne nálam, de ha őt ez nem zavarná, akkor engem sem.


Természetesen lehet annál a lánynál, akivel te randizol nem ilyen a tömeg eloszlása. Így nem lehet konkrétumot írni.

2016. máj. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes randiznotok, majd elválik,hogy mennyire működik köztetek a kémia (is) :) De ha megismered és beleszeretsz,akkor ezzel együtt fog Ő is tetszeni, úgy,ahogy van. Csak emiatt ne zárd ki a randizást. :)
2016. máj. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!