Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, lehet veletek ruha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, lehet veletek ruha vásárlás/nézelődés közben ismerkedni például plázában, vagy az egy szent dolog?

Figyelt kérdés
:)
2016. máj. 27. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Igen, szent dolog, ha hozzám szólsz közben, meghalsz és elveszem a pénztárcád és te fizeted a ruháim :O

Amúgy lehetne, ha nem lenne barátom és épp jó kedvemben talál a másik.

2016. máj. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%

Velem lehetne. Sőt, én ha férfi lennék, ki is próbálnám: amikor látom hogy a nők bele vannak mélyedve a ruhákba és nagyon nagyon nézik őket (pl vacilál), odaszólnék hogy tuti nem bánná meg vagy ajánlanék neki randomra egy jobbat ami jobban passzolna az alakjához.

Utána alapbeszélgetés következne, majd elkérném az elérhetőségét, vagy épp meghivnám egy kávéra.

2016. máj. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Nekem nem jönne be.

Pláne ne mondjon olyat hogy "ajánl egy jobbat az alakomhoz" amit az előző említett.

Maximum ha felpróbálók valamit dicsérjen meg benne, hogy milyen jól áll, mennyire csinos, szép vagyok benne. De utána nem igazán lehetne tovább fűzni. Esetleg megkérdezné hogy szerintem neki hogy állna az a póló, szerintem megvegye-e. Az aranyos lenne. De ha loholna a nyomomban az inkább már zavaró és ijesztő lenne. Maximum a bolt előtt ha újra "véletlenül" összefutnánk és beszélgetésbe elegyednénk másról, esetleg ott meghívna egy kávéra. Ilyesmi.

2016. máj. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne párom, elmenne egy ilyen ismerkedés. De kicsit erőltetett.
2016. máj. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én tuti zavarba jönnék, ráadásul tolakodónak is tartanám,pedig én aztán mindenhol ismerkedek. Hülye ötlet,Nehogy megfogadd az olyan tanácsokat,hogy ajánlj más ruhát vagy dícsérd meg azt amit probált,mert még ki is vezettetnek zaklatásért.
2016. máj. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 ~OnLány~ ***** válasza:
Tollászodás közben sem szeretem ha zavarnak, hát még vásárlás közben. Biztosan nem tetszene, és mégis milyen alapon adna tanácsot, hogy mit vegyek fel/mit válasszak, mikor nem is ismer.
2016. máj. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én speciel nem szeretem ha ilyen helyeken szólítanak le. Szórakozóhelyeken, koncerteken semmi akadálya, de vásárlás közben vagy az utcán nem. 20/L
2016. máj. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

hát én bárhol ismerkednék. elég szar lehet eleve fiúnak lenni, hogy kénytelen vagy leszólítani lányokat, ha akarsz valamit, szóval nem lennék ilyen p.icsa hogy még panaszkodjak is a helyszínen... :D

nyilván a szöveg nem mindegy. mert ha nyomulós, nyálas, akkor az nem jön be.

ez az ajánl egy jobb ruhát nekem is erőltetett. :D ha látja hogy valahány ruha között vacilálok akkor max mondja melyik jó szerinte a többi közül és ezzel elindul egy beszélgetés.

a másik ami ebben zavaró, ha egy üzletben szólít le, hogy sokszor külön van a férfi és a női részleg. tehát nyilván azért lenne a női részlegen, hogy lányokat szólítson le. ebben az esetben pedig nem kifejezetten nekem szólna a dolog, hanem olyan benyomást keltene hogy csak fel akar szedni valami jó csajt, és valakinél csak bejön.

2016. máj. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Inkább hagyj békén, de nyilván nem azért, mert a vásárlás szent dolog.

Ha szemezés volt, akkor mehet a dolog, de Isten ments, hogy a vásárlásban adj neki kéretlenül tanácsot! Azzal tuti, hogy elvágod magad.


24N

2016. máj. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!