Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Életembe először megyek az...

Életembe először megyek az IKEÁ-ba, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Már nem vagyok fiatal de életemben először megyek az IKEÁ-ba, mit ajánlotok mit nézzek meg, milyen olcsó apróságot vegyek, mi az ami nagyon megéri és jó termékük és az ára is kedvező? Tényleg kapok majd egy IKEA ceruzát ingyen és tényleg bármit ki lehet ott próbálni? 200 km-ről megyek, nem akarok lemaradni semmiről akciókról, olcsó kis apróságokról stb...

2012. aug. 7. 15:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Úgy van kialakítva bennük a járás, hogy mindent végig kell másznod, szólva kinyitod a szemed és mindent fogsz látni. Visszafordulni nem lehet.

Azért egy ikea ceruzáért nem éri meg annyit utazni. :) De ki van téve, mindenhova a cerka, hogy tervezhess, számolgass ott a heylszínen...


Amit én ajánlok, az a menü kaja az éttermében! :) Főleg a gyerekmenü. Van aki bomlik az ikeás hotdogért...

2012. aug. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én az Örs vezér térit ismerem naggyából.

Olyan az egész, hogy egy úton tudod végigjárni, tehát nincsenek nagy széles terek, inkább egy girbe-gurba útvonal mentén vannak a cuccok. Végig nyilak vannak a padlón, de persze arra mész, amerre akarsz, vannak átjárók is, ha egy részt ki akarsz hagyni. (Vannak térképek is.) Igazából nehéz eltévedni, csak végig kell menni a bejárattól a kasszáig. Az emeleten indul az útvonal, ott vannak a bútorok kategóriánként (nappali, háló, konyha, stb.), középtájt van étterem, utána lent folytatódik az apróságokkal. (Asszem bazárnak hívják a lenti részt.)


Szerintem a földszinten a kis apróságok között vannak jó dolgok, én ott szoktam venni ilyeneket. Pl. seprű, törcsi, műanyag tálca, konyhai apróságok, WC-kefe, ruhatisztító henger, ... érdemes körülnézni. Sok közülük elég jó árban van.

2012. aug. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
én azt ajánlom, hogy vigyél sok pénzt!!!!.....
2012. aug. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem tudom, melyik Ikea, csak hogy értsd, miről beszélünk:

Első szakasz, emelet:

[link]

Második szakasz, földszint:

[link]


Amúgy nagyon kis ízlésesen berendezett lakásrészlet-zugok vannak az emeleten, nekem nagyon tetszenek. És igen, mindent ki lehet próbálni, civilizált keretek között. :)


Ceruzák ki vannak téve kilószám, de csak végszükségre jó, mert elég vacakul fognak, főleg a mellé kitett papíron.


Ja, ha bútort is vesztek, akkor a cetlijén lévő számokat kell leírni, és az alapján fogjátok megtalálni a földszinten a raktár részen. Onnan egyből tolható a kasszához. Egy bútor több részből állhat, szóval csalóka. Néhol külön írják az alap bútort, külön a foggantyúkat, stb., szóval oda kell figyelni.

2012. aug. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok hasznos dolog van az ikea-ban,és szerintem kiváló a minőség/ár aránya.

Sok-sok ezer igen hasznos holmi van oda bent ami a lakás szépítéshez kell,és alig-alig tud kiszabadulni onnan az ember. Jól fogod érezni magad ott,hidd el.


Sőőt,még a sajtszószos hotdog is isteni finom(150Ft) a büfében,de van külön étterem is svéd kajákkal.

2012. aug. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A húsgolyó isteni!!! :)

Én pár konyhai apróságot vettem már ott (hámozó, hagymaaprító, mosogató kefe) Nagyon jók a teflon edényeik is. Vettem már törölközőt, színes de nem ereszti a színét 60 fokon sem, és erős anyaga van. Alapból szerintem nagyon jó minőségű termékek. Millió holmi van nagyon ötletes dekorációk is. Jó program!!!

2012. aug. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A bejáratnál vegyetek el egy nagy Ikea szatyrot, vállra lehet akasztani és abba lehet dobálni, amit vesztek. A pénztárnál meg leteszitek.
2012. aug. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy belépsz, eléd tárul egy csomó berendezett szoba, miniatűr lakás, járd végig az összeset, mert tényleg rengeteg praktikus ötletet, tárgyat találsz. Próbáld ki a foteleket, székeket, ágyakat, kukkants be a konyhaszekrényekbe, gardróbokba. Én múltkor egy 10ezer forintos párnát próbáltam ki, hát ott volt egy orgazmusom a gyönyörtől, olyan kényelmes volt. Ilyen NASA párna, vagy hogy hívják :D Az étteremben is nagyon finoman főznek, népszerű a lazac, a tőkehal, a húsgolyó barnamártással, áfonyával és krumplipürével, de van rántott sajt is például, ja és ki ne hagyd a mandulatortát, az valami isteni.

Annyira megjön az ihlet, ahogy sétálsz a sok hasznos tárgy között, hogy ha tulajdonképpen nem is akarsz semmit vásárolni, tuti teli szatyorral mész haza. Múltkor mi is csak nézelődni mentünk, aztán vettünk egy wokot, fogantyút a konyhába, törölközőket, konyharuhákat, pamacsot, tárolódobozokat, meg egy szép szemetest. :D Ahogy kiérsz a pénztártól, van egy kis élelmiszerbolt-szerűség, ahol ehte svéd márkájú termékeket vásárolhatsz, például kekszeket, italokat (bodzától az áfonyáig), kávékat, kenyeret, csokoládét, halat, cukorkát. A végén pedig ehetsz egy jó hot-dogot, megkapod a kiflit és a virslit, a szószokat meg neked kell rárakni külön, de abból is annyit rakhatsz, vagy úgy variálod ahogy akarod. A hot-dogon kívül van kávé, fagyi meg üdítőital. Gondolom le lehetett szűrni, hogy szerelmes vagyok a helybe, te is nagyon jól fogod érezni magad, főleg ha szeretsz fantáziálgatni, tervezgetni. :)

2012. aug. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Napkiraly ***** válasza:
18%
egy borzalmas hulladék labirintus, ahol MINDENT végig kell járni. Állítom,hogy Alaptörvénybe ütköző módon korlátozza a személyi szabadságot az a műintézmény. Nem ér annyit az ingyenceruza meg az óccsóhotdog hogy eltölts egy órát azzal,hogy végigjárod a túlárazott műanyag tucatbútorok kirakatát. Nagy ívben kerülöm azt a helyet
2012. aug. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"egy borzalmas hulladék labirintus, ahol MINDENT végig kell járni."

Nem kell, csak ismerni kell a terkepet. : D

2012. aug. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!