Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nektek bejönnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejönnek az őszülő pasik?

Figyelt kérdés

Szemmel láthatóan őszülők már 16 éves korom óta. Lányok valahogy sosem veszik észre, vagy legalábbis azt mondják, hogy nem látok semmit, nem látszik semmi.

22/F


2016. máj. 28. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem külső alapján jönne be Nekem féri,hanem belső alapján.

De őszülő pasi is lehet jó,meg rossz belsővel megáldva,tehát nem tudok nyilatkozni.

Világ életemben a belsőt néztem.

2016. máj. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az őszülés teljesen más férfiaknál mint nőknél.

Nyilván ez a jelenség fiatalabb korban elég sokkoló tud lenni. Viszont egy korosodó őszülő pasi szexi is tud lenni! :-)

2016. máj. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha 22 évesen rendesen őszülsz az furcsa, és nem, nekem nem jönne be ha látványos. Orvosnak mondtad már? Lehet valami hormonális oka van...Ha nem észrevehető akkor nem gáz. :)

Persze lehet hogy csak túldramatizálod azt az 1-2 hajszálat :)

18/L

2016. máj. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem jön be! Életemben egyetlen egy olyan pasit láttam, aki még ősz hajjal is jól nézett ki, de neki az alkata, arca , öltözködése, hangja viszont nagyon fiatalos és így még ősz hajjal is jól néz ki, meg alapból világosabb haja lehetett, olyan "szőkés barna" szinezetűnek képzelem.Nőknél is, aki idősebb korban is csinos alkatú, "babás" arcú, fiatalos nő marad, annak jól állhat az ősz, vagy ősz, szőke melírral pl.Stílusától függ.Sajnos az ősz hajat kevesen tudják viselni .
2016. máj. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Genetikai oka van, mert anyai nagyim mondta, hogy ő is 16 évesen kezdett el őszülni.

Ha rövidre van nyírva, akkor nem látszik, csak ha nagyon megnézed. Ha hosszú, akkor látszik. Van aki észreveszi, van aki nem. Én ilyen szexepilnek fogom fel. :)

2016. máj. 28. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!