Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy srác felajánlja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác felajánlja a fizetést, és elfogadom?

Figyelt kérdés

Egy másik kérdéshez kapcsolódóan jutott eszembe az a helyzet, amibe viszonylag sokszor bele szoktam futni. Tudniillik valami szórakozóhelyen, bárban, társaságban felajánlja egy férfi, hogy meghív egy italra. Na én ezeket a helyzeteket szerintem sz...rul kezelem. Vagy azt mondom, hogy köszi, majd fizetem a sajátomat, vagy felajánlom, hogy akkor a következő kört én állom.

Ezekben a helyzetben általában nem egyértelmű, hogy a másik milyen értelemben érdeklődik irántam, ezért én abból indulok ki, ahogy a barátaimat kezelném.

Ezt úgy vettem észre csodálkozva fogadják, és nem tudom, hogy azért mert korrektnek tűnik a hozzáállásom, vagy azt az üzenetet küldi a másik felé, hogy kösz, de egyáltalán nem jössz be?

Nem akarom, hogy vérszívónak tartsanak, vagy azt gondolják, hogy max akkor beszélnék velük, ha meghívnak egy italra, ezért is ajánlom fel.

De lehet ezzel magam ellen dolgozok? Srácok, vélemény?

22/N


2016. máj. 28. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ezzel semmi gond. Teljesen korrekt :)

Nem muszáj meghívatni magad mindenáron, az is egy árulkodó jel ha valakiről lerí, hogy egy ingyenélő. Ha azt mondod, hogy a következő kört te állod akkor az már előremutató annyira, hogy valószínűleg lesz következő. És ha arra is meghív és mégis elfogadod a meghívást, nincs abban sem semmi rossz.

2016. máj. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Leszögezem, hogy szerintem te nem vagy pénzéhes. De úgy általában véve sokkal őszintébb felvállalni a tényt, mintsem küzdeni ellene, és erővel fenntartani a nem pénzéhesség látszatát.
2016. máj. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, magad ellen dolgozol, ha ugy kezelsz valakit aki egyertelmuen "pasi szandekkal" kozelit feled, mint egy baratot kezelnel. Ha valaki meghiv egy italra egy barban, akkor nem a barati szandekai vannak 99,9999%-ban elhiheted.
2016. máj. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2-es

Szerintem sem. De annyit olvastam erről a témáról itt a gyk-n, főként ilyen rejtett játszmákról (pl. hogy valaki direkt figyeli, hogy a nő nyúl-e a pénztárcájához stb) hogy úgy érzem valahogy be kell bizonyítanom, hogy utána ne alakuljon ki a másikban egy olyan kép hogy én valamilyen módon megkárosítottam.

2016. máj. 28. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!