Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Internetes ismerkedés. Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes ismerkedés. Ha beszélgettek valakivel, de kép alapján nem igazán jön be nektek, de viszont nagyon jó fej a srác, kedves megadjátok neki az esélyt? Elmentek vele randizni?

Figyelt kérdés
Én most pont ebben a helyzetben vagyok. Nem tudom mit tegyek, de nem akarom, hogy emiatt ne adjam meg magamnak az esélyt.

2016. máj. 6. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
En elmentem vele tandizni es auota egy par vagyunk annyira megszerettem :) es most mar vonz is
2016. máj. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy mentem el randizni, hogy sose láttam a férfiról képet, utólag azt mondom, hogy szerencsére.

Élőben eszméletlenül karizmatikus, férfias kisugárzása volt (és jóképű). A képeken úgy néz mindig ki, mintha egy anyámasszony-katonája, félénk és ideggyenge csúnyácska srác lenne.

Több éve párkapcsolatban vagyunk :)


Nem veszíthetsz vele semmit, menj el vele randizni szerintem :)

2016. máj. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nézd, egy randiba senki sem halt bele, de nagyon érett vagy,hogy így gondolod és megkérdezed. Menj, maximum ha ott sem jön be még mindig sztornózhatod az egészet.
2016. máj. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én mindig elmentem ilyenkor, maximum megmondtam a végén, v online, h sajnos nem éreztem, amit kellett volna.
2016. máj. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én egyszer mentem életemben olyannal randira aki képek alapján nem tetszett. Élőben sem tetszett meg, de annyira mondogatta, hogy próbáljuk meg, adjak neki egy esélyt, hogy belementem.

3 hétig találkozgattunk "jártunk", utána szakítottam vele, mert kiderült hogy mellettem mást keresett, anélkül hogy bármit mondott volna. Akkor fogadtam meg, hogy soha többet nem adok esélyt olyan pasinak aki még csak nem is tetszik.

Egyébként is érett a szakítás, mert nem tudtam vonzódni hozzá sajnos fizikailag, nem volt meg a kémia, és ezen nem segített az sem, hogy esélyt adtam a dolognak. Szóval egyébként sem működött volna a kapcsolat.

2016. máj. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Te ismered magad, ha volt már olyan hogy valaki arcra nem jött be, de a személyiségével meggyőzött, adj neki egy esélyt.

Én elmentem pár jóképűnek kinéző pasival, hát basszus semelyik sem nézett ki még csak fele annyira se jól. Volt, akiből csak egy fél arcot láttam és élőben nem csak hogy jól nézett ki, de a hangjába beleszerettem (de csak a haverok lettünk, nem rajtam múlt)

2016. máj. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, jártam már így. Nem volt túl fotogén, elég előnytelen volt a fényképarca, és meg is mondtam neki, hogy így kép alapján nem fog meg. Elfogadta, és felvetette, hogy attól még beszélgethetnénk, találkozhatnánk. Így is történt, és élőben egészen más volt, ami főleg a kisugárzásának köszönhető. Azt ugye a fénykép nem mindig adja vissza megfelelően. Ha jó fej, szerintem megér egy próbát a dolog, hátha élőben mégis megfog. Ha pedig nem, még mindig visszakozhatsz.
2016. máj. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Volt már olyan, hogy kép alapján nem jött be az illető, de élőben másmilyen volt, akkor is ódzkodtam a találkozótól. Összejöttünk, 3 évig voltunk együtt. De persze volt ellenkező szituáció is.

2016. máj. 7. 08:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha én csaj lennék adnék a normálisaknak egy esélyt akkor is. :)
2016. máj. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!