Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Érdemes lenne ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Érdemes lenne ezt csinálnom?

Figyelt kérdés

1 hete randiztam egy sráccal. Irtó aranyosnak tűnt, nevettünk, beszélgettünk minden féléről, jól éreztük magunkat. Célzott is rá, hogy legyen második randi. Meg is beszéltük, hogy a jövőhéten találkozunk. Három napig rám sem írt. Majd én írtam rá, mert én totál bele zúgtam. Azzal viccelődött, hogy átjön.. megbeszéltük, hogy találkozunk aznap, de nem írt.. este nagy nehezen kinyögte, hogy már otthon van. Felajánlotta a mai napot. Azt mondta majd ír, de nem írt, pedig érdeklődő volt. Én írtam rá.. elment tőle nagyon a kedvem, pedig úgy szerettem volna vele lenni. 99%-ig biztos vagyok benne, hogy fuckboy. Hogyan szivathatnám meg?

19f, 20l


2016. jan. 28. 17:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%

"Hogyan szivathatnám meg?"


Kislány, nőlj fel, és nődd ki ezt a gyerekes viselkedést!


Látod, hogy lesz..r téged, akkor meg mit töröd magad ezen?

2016. jan. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
mert annyira kedvesnek tűnt és vártam, hogy találkozzunk.. ez volt az első randim.. :/
2016. jan. 28. 17:47
 3/24 anonim ***** válasza:
0%
Fekudj le vele.
2016. jan. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
hiába akarnék, nem menne.
2016. jan. 28. 17:48
 5/24 anonim ***** válasza:
97%
Tanuld meg feldolgozni a csalódásokat, lesz belőle még bőven, szóval hajrá.
2016. jan. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Nagyon gàz, amikor egy làny nem tudja elfogadni, hogy nem kell a sràcnak.

Nem akar mindenki téged, nem körülötted forog a Vilàg, nem kellesz mindenkinek.

Nagyon gyerekes ez a "hogyan szivathatnàm meg" dolog.

Van mèg mit tanulnod, sok csalôdàs fog még érni.

2016. jan. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Azt mondta jól érezte magát velem, van-e tervem mára, érdeklődik, stb. Tudom, hogy sok dolga van és eléggé őszinte is volt velem. És az is biztos, hogy nem túl gyakran randizik, zavarban volt, stb. :)
2016. jan. 28. 18:01
 8/24 anonim ***** válasza:
Ez már elcseszted, mikor másodjára ráírtál.
2016. jan. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
azért írtam rá, mert nem adtam neki olyan jelet akkor, amit várt. :)
2016. jan. 28. 18:04
 10/24 anonim ***** válasza:

Olyat kellett írnia, amit TE olvasni akartál, csak játszott veled, elhitette veled a szépet, a jót. Az, hogy valaki valamilyennek tűnik, vagy valójában olyan is, a kettő különböző.


Fogadd el, nem kellesz neki, lépj túl rajta.

2016. jan. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!