Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A randivonal.hu-val kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benyovszky Oszkár kérdése:

A randivonal.hu-val kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Nem ír vissza egy lány sem, mindegy hogy személyreszabott mailt küldök, nem pedig sablont.

A kapcsolatok fülnél mindig van néhány új kapcsolat mikor belépek, ez most mit jelent? Azt hogy visszalinkenlte hogy tetszem? Vagy mit?

Érdemes egyáltalán előfizetni erre az egészre.



2016. máj. 31. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Egyrészt kamuoldal.

Ugyanúgy működik, mint a badoo, vagy a szexkapcsolat.hu. Azért van új kapcsolat amit nem láthatsz, hogy fizess elő. Amúgy kamuprofillal vagy "be-kapcsolatozva".

Amúgy sem érdemes sok reményt fűzni az oldalakhoz.A kamu profilok mellett a valós profilokról sem válaszol a csajok döntő többsége. Csakúgy mint a badoo-n és a Tinderen sem, de ugyanez volt régebben a párom.hu-n meg a lové .... izé love.hu-n is.

2016. máj. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez nem olyan oldal mint a szexkapcsolatok.hu, ez társkereső. Az meg olyan hogy sms-eket küldesz 450ft darabjáért. Itt azért elvárná az ember hogy legyen valami. A szexkapcsolatok, a megdugnad.com valamint az smskapcsolatok, na azok konkrétan egy nagy lehúzás, az biztos.
2016. máj. 31. 15:25
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem a randivonal és a többi hasonló társkereső oldalakkal van a baj, hanem nehéz megtalálni a megfelelő társat. Tehát szerintem érdemes probálkozni, de sok esetben nincs eredménye. Épp egyik ismerősömmel beszélgettünk, hogy ott nem tudott megismerkedni még senki ismerősünk, aztán kiderült hogy a sok közül egyetlenegy ott talált társat. Tehát érdemes probálkozni, aztán vagy sikerül vagy nem.
2016. máj. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hidd el, a randivonal sem több lehúzásnál. Csak kissebb mértékben!
2016. máj. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Ott ismertem meg a páromat. Évek óta együtt vagyunk. Ő is kamuzott akkor. Az életkoraval kapcsolatban. Elnéztem neki. És jól döntöttem! Mind1 melyik oldalon keresgélsz... nagyon nehéz megtalálni... én 6 évig voltam fent ilyen oldalakon. Sok szerencsét hozzá! :)
2016. máj. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha van eszed, most azonnal megszünteted a regisztrációdat és kibontasz egy sört az egészségemre, hidd el nekem.
2016. máj. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%
Ezek az oldalak eléggé kamunak tűnnek na meg mára már elavultak is. Tinderrel sokkal többre mész, ha valahogy kinézel. Ott könnyen lehet ismerkedni, találkozni. 25
2016. máj. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Nekem és több imerősömnek onnan van párja. Van ahol már gyerek is! De ez nem az oldaltól függ.
2016. jún. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ameddig tart az előfizetés addig nem mondom fel, úgysem kapnám vissza a pénzt. Azért a randivonal és a nagyon lehúzós oldalak között van némi különbség. A nagyon lehúzósaknál ott nem az van fenn aki a képen van, valaki olyan van ott aki szóval tart, mindegy milyen csúnyát írsz vissza neki akkor is ír, olyat hogy legyyen kedved visszaírni. Semmin sem sértődik meg, a lényeg hogy küldj neki darabonként 450-ért sms-t. Persze a randi is egy nagy lehúzás, de nem annyira szemtelen.
2016. jún. 1. 13:41
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Elofizetesem van naluk, 110 napja vagyok fenn, kb 20 nonek irtam, egy meg nekem irt. Eggyel beszelgettem Skype-on, ketszer. Ket levelet kaptam, amiben udvariasan elutasitottak. A tobbi nem irt vissza. A kapcsolat azt jelenti, hogy valakit megneztel es o is megnezett teged. Szerintem nem kamu az oldal. Udv, es sok sikert! :)
2017. aug. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!