Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy férfi elhív randizni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi elhív randizni, mert tetszem neki, akkor maximum úgy ronthatom el a dolgokat, ha belsőre nem tudom megkedveltetni magam? Vagy lehet, hogyha hosszabb ideig együtt vagyunk, akkor a külsőmmel kapcsolatban is megváltozhat a véleménye?

Figyelt kérdés
Csak párszor találkoztunk eddig és mindig csak futólag, ezért a kérdés, így nem tudom, hogy külsőre nyert ügyem van-e, vagy pedig azért is izguljak még, hogy lehet, mégsem fogok neki annyira tetszeni.
2016. ápr. 25. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Bármivel el lehet rontani.


De kérdem én, mi a fenének vagy ilyen negatív, hogy már egy kapcsolat elején már azt firtatod, hogy vajon mégis mivel lehet elrontani a dolgot? Ha eleve tudod, hogy mik a hibáid, akkor változtass rajtuk.

Az elővigyázatosság az kifogás, ha én kapcsolatba lépek valakivel akkor nem ezzel a h..lyeséggel fogom az agyamat traktálni, amivel te.

Hanem inkább azzal, hogy hogyan legyünk boldogok, és mit tehetnénk a kapcsolatért együtt, hogy hosszan tartó legyen.

2016. ápr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem igazán értem az aggodalmad...

szerintem inkább magadnak próbálj megfelelni, már csak azért is, mert abból lesz önbizalmad, és az vonz másokat

ha nem felelsz meg neki, akkor nem őt kerested, ennyi :) nincs mit izgulni

2016. ápr. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!