Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társadalom szemében nevetség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társadalom szemében nevetséges, ha valaki szexuális kapcsolat nélkül éli le az életét?

Figyelt kérdés
21 éves fiú vagyok és rettentő ronda, sehogy sem sikerül megváltoznom. Minden lány undorodik tőlem. Ennélfogva nem is volt és nem is lesz semmiféle kapcsolatom nőkkel. De igazából nem hiányzik, mert azt sem tudom milyen lehet.
2015. jún. 21. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

Miért foglalkozol mások véleményével ?


Az egyetlen dolog ami tényleg kellemetlen ebben, hogy téged zavar, de ha találsz más elfoglaltságot akkor jól megleszel nők nélkül is.

2015. jún. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A papok például tudatosan választják a szex nélküli életet, mégsem válnak ettől nevetségessé (más kérdés, hogy aztán nem mindegyikük képes betartani a fogadalmát, abból viszont bonyodalmak lesznek).
2015. jún. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Eléggé az. Bár megértelek, mert én is ronda vagyok, ráadásul alacsony, és az egyetlen egy dolog, amit ki tudok váltani egy lányból, az sajnos nem a vonzalom, hanem a hányinger. Nem is volt még randim 28 évesen sem, és a kinézetem miatt soha nem is lesz.
2015. jún. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Furcsán gondolkodnak erről a magyar emberek: ha egy emberrel beszélünk erről a dologról, akkor többnyire megértik, de ha már ketten vannak, akikkel ezt tárgyaljuk meg, akkor már megy a szekálás.

Tehát el is fogadják, meg nem is a magyar nép emberei.

Amúgy én is egyedüli vagyok és elfogadom, ha valaki így dönt, gondolkodik, mert tudom, mit érez...

2015. jún. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Még ha én mondanám, de te kérdező 21 évesen még azért ne jelents ki ilyet!

Egyébként többen is írták a döntés kérdését. Itt nyilvánvalóan nem erről van szó, mert mi nem azért vagyunk ebben a helyzetben, mert így akarunk élni. Csak sajnos egy idő után kénytelen az ember ebbe a dologba beletörődni, mert érezzük a kilátástalanságot, a tehetetlenséget.

Egyébként, ha már szóba kerültek a katolikus papok, milyen érdekes az ő helyzetük, ők pont fordítva vannak ezzel a dologgal, mint mi: ők nem akarnak nőt, és sokan közülük még akkor is kapnak nőt a sorstól, ha nem akarnak, legalábbis elvileg nem.

2015. jún. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne kösd a társadalom orrára a (nemlétező) szexuális életed és meg van oldva a dolog. Amúgy szerintem még ne add fel.
2015. jún. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!