Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti hallottátok már azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hallottátok már azokat a kifejezéseket, hogy "cicaháj" meg "kapaszkodó"?

Figyelt kérdés
Összejövőben vagyunk egy sráccal, és múltkor amikor átölelt, és megfogta a derekamat, azt mondta hogy cicaháj. Hát én meg csak lestem, hogy mivan :D utána jött a kapaszkodóval, hogy arról sem hallottam még? Hát én nem :D végül elmondta mit jelentenek, de nekem ez újdonság volt. Ti hallottatok már róluk? :)
2016. jún. 3. 08:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem hallottam meg eddig. Viszont a srac egy kicsit szerintem bunko. Legalabbis nekem ez rosszul esne.

21/L

2016. jún. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Költőnő? ***** válasza:
Kapaszkodó hájacskát már több országrészben hallottam
2016. jún. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem hallottam róluk, de ez nekem is rosszul esne
2016. jún. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Akkor nem csak nekem volt új :)

Elsőnek: soha nem voltam az a cérnaszál alkat, és nem is akartam soha az lenni. Van rajtam felesleg, ezzel tisztában vagyok, de egyenletes eloszlik, és így jól érzem magam :) a srác se bunkóságból mondta, nagyon tetszett neki, és azért fogdosta :) szóval nekem abszolút nem volt sértő, csak értetlenül álltam előtte :D 21/L

2016. jún. 3. 09:02
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
1.vagyok. En sem vagyok cernaszal alkat ezert is esne rosszul. Te meg mondogasd neki hogy aranyos pici virslije van biztos jol fog neki esni
2016. jún. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem kedveskedő és vicces, az úszógumi faragatlanabb.


Ráadásul tényleg ott marad valami kis zsírréteg még a karcsú nőknek is, ami eü okok miatt szükséges is, ne koplaljatok lányok! :)

2016. jún. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

nem


Nekem az a véleményem erről, ha kevés az nem szexi, ha sok az sem...szóval ha megfelelő akkor tud vonzó lenni számomra :P szóval nem biztos, hogy bunkóságból mondta a srác...lehet neki is bejön...am meg már az alkatodból látta, hogy nem vagy nádszál, szóval ezzel együtt akar :)


23F

2016. jún. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hallottam már,és nekem is van ilyen sajnos. Az a vicc,hogy ezt a pasik tényleg előszeretettel alkalmazzák kapaszkodóként. Jó cibálni Fiúk?
2016. jún. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
cicaháj :D
2016. jún. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Macskazsírról hallottam már, a macskám is szokott növelni télre mivel kint tartom. Olyankor jó gömbölyű pocija lesz. Kapaszkodóról hallottam már.

Viccet félretéve, oltári nagy paraszt a kapaszkodó kifejezés, ha a hájadra gondolt :D

2016. jún. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!