Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan derül ki első randin,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan derül ki első randin, vagy azután, ha nem voltam szimpatikus a lánynak?

Figyelt kérdés

Részletesen, mert lehet én vagyok vak, ha nem veszem észre.


Mik azok a jelek?



2016. jún. 4. 12:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Általában olyankor szó nélkül eltûnnek.


Szóval ha már X ideje nem tudod elérni / nem reagál, akkor onnan azért lehet sejteni, hogy most vagy elütötte egy kisteherautó, vagy nem jöttél be neki.

2016. jún. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Mármint szó nélkül eltűnnek, az azt jelenti, hogy még ott mondják, hogy oké, lehet következő, de aztán szótlanok lesznek, nem reagálnak stb.
2016. jún. 4. 12:17
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát randi közben eléggé kellemetlen valakinek azt mondani, hogy bocsi, de nem jössz be és a lány fogja magát és hazamegy. :D

Nem akar bunkó lenni a lány, ezért megpróbálja jól érezni magát a randin, utána vagy finoman lekoptat vagy eltűnik.

2016. jún. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
leoffol
2016. jún. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Finom lekoptatás alatt mit kell érteni?


Meg ilyenkor a búcsúnál nem derül ki, hogy nem lesz folytatás? Pl. ha felhozza a srác, hogy jól érezte magát, lehetne ismételni vagy következő alkalom esetleg, akkor ilyenkor nem illik azt mondani, hogy " bocsi, de nem"?

2016. jún. 4. 12:27
 6/19 anonim ***** válasza:
52%

Érdekes, de én ezt egyetlen randimon sem beszéltem meg a másikkal, hogy lesz-e folytatás.

Általában úgy volt, hogy elköszöntünk egymással. (persze egy "örülök, hogy találkoztunk" vagy egy "jól éreztem magam" volt randi végén, de kb. ennyi)


Aztán vagy másnap vagy még aznap este írtak is a fiúk. És így tovább.

Természetesen én úgy adnám a tudtára, hogy megmondanám/megírnám neki, hogy: "bocsi, de részemről nagyon nem"! (Persze szebben megfogalmazva.)


"Mik azok a jelek?" Jel? Nem kell itt jelelni, meg taktikázni, hogy csak másnap vagy harmadnap hívom/írok neki.

Mert a végén még eltaktikázza magát az ember és utána cseszheti.

Nyíltan, őszintén kell beszélni a dolgokról. Kinek mi tetszett/mi nem tetszett a másikban. Miért ne legyen vagy legyen következő randi.


Én döbbenten szoktam itt olvasni, hogy egyes nők vagy férfiak csak úgy eltűnnek randi után, mint szürke szamár a ködben. Baromi kiábrándító és gusztustalan. És azt mutatja, hogy semmi tisztelet nincs a másikban.

2016. jún. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez egyszeru: altalaban elso randin megdugom a lanyt. Ha nem dugtam meg, nem tetszettem neki.
2016. jún. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok akkora spíler és/vagy akikkel randizom nem ilyenek, hogy első éjszaka az ágyban kössünk ki.
2016. jún. 4. 13:04
 9/19 anonim ***** válasza:

"Mármint szó nélkül eltűnnek, az azt jelenti, hogy még ott mondják, hogy oké, lehet következő, de aztán szótlanok lesznek, nem reagálnak stb."


Jellemzôen ja.

2016. jún. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Uhhh ez szomorú....


Csak akkor, hogy lehet bízni a lányokban, ha már a randi végén se lehet tudni mi a helyzet, nincs őszinteség stb?

2016. jún. 4. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!