Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedésnél mennyit illik/ér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél mennyit illik/érdemes csúsztatni magunkról, hogy ne okozzunk csalódást a lánynak ugyanakkor előnyösebb színben tüntessük fel magunkat?

Figyelt kérdés
20/F
2016. máj. 7. 21:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit. Úgyis kiderül.
2016. máj. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem erdemes.
2016. máj. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

semennyit.


A, kiderül

B, kit érdekel hogy "csalódást" okozunk a lánynak? vagy elfogad olyannak amilyen vagyok, vagy nincs miről beszélnünk.

2016. máj. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A legkisebb csúsztatás is kiábrándító. Inkább úgy viselkedj, hogy ne szégyelld elmondani, szerintem.
2016. máj. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, miről van szó. Pl. nem kell a másikra egyből rázúdítani életed nagy tragédiáit, vagy hogy pl. valamelyik szülőd mániákus beteg vagy hasonló. De előbb-utóbb úgyis kiderülnek dolgok. Ha valami olyan problémád van, amiről nem szívesen beszélsz másoknak, mert kínos, azt csak lassan adagold, és persze figyeld, hogy fogadja a másik.

De nagyokat lódítani nem érdemes, mert az már taszító tulajdonság.

2016. máj. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Amennyit állásinterjún.
2016. máj. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát én annyit csúsztattam, hogy nem szeretem a sajtot (mert tudtam, hogy ő se szereti :D). A mai napig szekál ezzel, hogyha látja, hogy eszek sajtot...

Szóval minden kiderül, nem érdemes füllenteni. :)

2016. máj. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Titusztitusz ***** válasza:
Szerintem mindig jobb az őszinteség...Hosszútávon sokkal kifizetődőbb, mint a hazudozás...
2016. máj. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem érdemes, mert onnan már nem téged szeret, csak a képet amit vetítesz. Kényelmetlen, mert folyton meg kell magad játszani, sosem leszel teljesen ellazult. Ha meg apró hazugságok, azokért pláne nem érdemes kitenni magad ennek, se magad se őt. Sokkal jobban jársz, ha önmagad adod. Lehet lesz 10 rossz randevúd, vacak érzés, lehangoló, ez mind igaz... de picsogás helyett folytatod, és figyeld majd meg, lesz végül egy olyan lány, akinek már nem is kell hazudnod, mert tényleg összeilletek. Giccsesen hangzik, de tényleg csak kitartás kérdése. Ha nem csak szexet meg melegen tartott ágyat akarsz, akkor keresd azt akinek tényleg te kellesz, minden hibáddal.


28/F

2016. máj. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne csúszteass, inkább az legyen a cél, hogy az előnyeidre koncentrálj és ne a hátrányaidra.
2016. máj. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!