Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beszélgettem egy fiú ismerősöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélgettem egy fiú ismerősömmel, azt mondta ha nagyon szeret valakit és megcsalná az illető akkor megbocsájtana neki, ezt miért? 21l

Figyelt kérdés
Régóta ismerem a fiút, mindig odavolt értem de sose kerültünk össze valamiért.. mostanába sokat találkozunk, minfig jókat beszélgetünk és nevettetjük a másikat, és mondta hogyha nagyon szeret valakit képes megbocsájtani a megcsalást is, én mondtam, hogy nemtudnám , ezt miért mondhatta vagy célozni akart?? Nem értem:/

2016. jún. 6. 08:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Csak kifejtette az ő meglátását. Gondolom, ha tényleg szeretné a másikat és ha ő félre is botlana, akkor is a szerelem győzne saját magában nem pedig az egója és a sértettsége. Persze őt se nézd hülyének, nem azt mondta ezzel hogy csalhatná nyugodtan akárki, ő mindig megbocsájtana, hanem ha tényleg belátná a másik fél hogy hibázott és egyszeri alkalom lett volna, akkor ő bizony túl tudna lendülni a sértettségen.

Te meg nem...lehet össze se illetek, maradjatok csak barátok :)

2016. jún. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
MERT NAGYON SZERETI!
2016. jún. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát azért ilyen információból nem lehet megítélni ki illik össze kivel, mivel minden embernek más a véleménye , én nem tudnám megbocsájtani, mert aki 1x megtette többször is megtenné és nem tudnék megbízni benne, ami miatt betegesen feltekeny lennek, lenyegtelen , en igy gondolom hogy szenvedes lenne csak utana..

Hm.. majd kiderul:)

2016. jún. 6. 09:27
 4/9 anonim ***** válasza:

Aki egyszer megteszi, nem biztos, hogy többször is. Az ember tanulhat a hibáiból. A páromról tudom, hogy egyszer, idióta egyetemistaként megcsalta a párját, rá is jött, mekkora egy barom volt, soha többé nem tette meg, és tudom, velem sem fogja. Néha hibázni kell, hogy tudd, a tetteidnek milyen következményei vannak.

Egy botlád megbocsátható szerintem. Többet én sem tudnék. De szerintem is jár egy második esély, ha látszik, hogy megbánta, és jóvá akarja tenni. De ez az én véleményem.

Gondolom, te is követtél el hibákat, és jöttél rá, mekkora id volt, és nem tetted meg többé.

De ez a te életed, te tudld, neked mi fér bele.

2016. jún. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Blade Bone ***** válasza:
Szerintem csak azért mondta, mert még nem volt szerelmes igazán, és nem törték össze lelkileg.
2016. jún. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Aki egyszer megcsalta a párját az többször is megteszi? Biztos így van ez? Tapasztaltad? Te magad mondtad, minden embernek más a véleménye, ergo minden ember más, de azt feltételezni hogy a megcsalás után mindenki ugyanúgy fog cselekedni a továbbiakban is, kicsit nonszensz! :)


Tudod, a legtöbben azt vallják, hogy a saját tapasztalataik a legfontosabbak, mert azokat átéli, megérti és tanul belőlük. Ha valaki megcsalta a párját, hidd el, képes felfogni a tette súlyát, és ha olyan a jelleme, önszántából szakít, mert rettenetes dolgot tett olyannal aki szereti, de ha magának megbocsájt és túllendül rajta, elfogadja hogy hibát követett el, ezzel egyetemben a párja is elfogadja hogy megcsalták, de túllendül rajta és megbocsájt, abból mindketten tanulnak és lehet hogy sokkal jobb kapcsolat lesz az övék, mint a legtöbb mai. Persze kisarkított példa. Csak azt akartam kifejezni, hogy ha valaki megcsalja a párját, az nem azt jelenti hogy mindig meg fogja, és képes tanulni belőle, amikor ráeszmél mit is veszíthet, vagy már veszített el.

Magyarul hülyeség, hogy aki egyszer megcsalt az többször is meg fog. Vannak ilyen jellemek, ők igen, ilyenek, de nem mindenki.

2016. jún. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
"mindig odavolt értem" Azt akarta kifejezni, hogy most is odavan érted még ha 1000 mással dugtál is közben, mialatt neki csak a marokmarcsa maradt.
2016. jún. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Utolsó: na most nagyon nevetek :D:D:D:D hahah nem hiszem el ilyet irni :D:D:D


Hát én szerintem ez ígyvan, nekem ez így van elkönyvelve magamba, én nemtudnék adni masodik esélyt mert nem bíznék benne és ha a barátaival menne mondjuk horgaszni akkor is gyanakodnék és tudom, hogy ilyen vagyok, de ha ő ilyen ragaszkodó hát végülis aranyos tőle

2016. jún. 6. 11:26
 9/9 anonim ***** válasza:

Különbözőek az emberek, van akinek a nyitott kapcsolat is belefér, van akinek kifejezett célja az életreszóló monogám kapcsolat. Megfontolandó lehet már a kapcsolatépítés idején tisztázni ilyen kérdéseket.


Ami a konkrét szitut illeti nehéz bármit mondani (mire gondolt a fiú), kéne ismerni a kontextust részleteiben. Én nem is biztos, hogy agyalnék a dolgon, mert könnyű zsákutcába jutni téves válasszal... ;)

2016. jún. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!