Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mi a kiállhatatlan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a kiállhatatlan, házisárkány viselkedés?

Figyelt kérdés

Példákat ha írnátok.


Az is annak számít ha a lány hisztizik de JOGOSAN?


2016. márc. 15. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
én irtam ki a másik kérdést. nem, nem a kiprovokált dolgokra vonatkozik, ők ilyen alaptermészetűek. veszekszik olyanon is, amit más észre sem vesz, beleköt sokmindenbe, amibe normális ember nem. acsarkodik, veszekszik, kiabál, hisztizik. rajtad vezeti le a problémáit, de te rajta nem vezethetnéd le. rossz a tűrőképessége, mindennek ugy kell lenni , ahogy ő akarja, ha nem ugy van, nme birja elviselni. egoista, önző, elkényeztetett. nem birná, ha egy kinai gyárban kéne dolgoznia napi 14 orát vagy sok munkája lenne, nagyobb terhek a vállán. mások segitségére szorul felnőttként is, akár a háztartásvezetásben, akár anyagilag, munkában. téves az énképe, azzal elintézi a saját hibáit, hogy dehát ő legalább joindulatu ember, és nem tud haragot tartani (amit ő idézett elő :)) ), ha kitombolta magát, utána el is felejti a dolgot 10 perc alatt. csak azt nme veszi észre, hogy akin kitombolta magát, az nme felejti el.
2016. márc. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 VirágésBence ***** válasza:
Ha kis dolog miatt csap hatalmas patáliát, ha ok nélkül hisztizik, ha anélkül, hogy elmondaná mi a gondja csak durcáskodik, ha folyamatosan számon kér, féltékenykedik, kutat a telefonomban, minden miatt ordít, nem képes emberi hangnemben elmondani a problémáit, lecsesz... Nálam egytől-egyig szakító ok.
2016. márc. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem a volt pasim tart annak, mert mertem felemelni a hangom, mikor már ötödször kértem meg valamire...vagy épp hazudott és kiderült...vagy, ha megbeszéltünk valamit, és mindenféle előzetes figyelmeztetés nélkül közölte velem az utolsó utáni pillanatban, hogy ja, neki mégsincs kedve...vagy mikor hajnal kettőkor meg mertem kérni, hogy kapcsolja már ki a gépet, mert aludnék...szerintem ez relatív.
2016. márc. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!